Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Helios je pokazal, kako neumni znamo biti

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[Glavni forum] Tema: Helios je pokazal, kako neumni znamo biti
[#2631554] 08.12.16 23:55 · odgovor na: najobj (#2631504)
Odgovori   +    3
[najobj]
... Nekatera slovenska podjetja, ki jim je z resnično privatizacijo uspelo pretrgati lastniško popkovino z državo v času precej pred finančno krizo, ki so bila konservativna in ki se z na videz poceni denarjem niso šla rasti z dragimi prevzemi, so zelo uspešna, predvsem zato, ker se ne gredo prijateljske ekonomije. ...

... OK, zdaj pa me res zanima, s kom ali čem se je Helios šel prijateljsko ekonomijo, da se je znašel na seznamu podjetij, ki jih je bilo na komando(?) iz Bruslja treba nujno prodat seveda tujcem, ker domači nimamo dovolj denarja ... khmm, ker če Pero kot prijateljsko ekonomijo razume, da je Helios (še vedno) sponzor domačih košarkarjev iz Domžal, potem mu bom jaz na hitro nalimal, koliko podjetij iz razvitega zahoda sponzorira šport ...
P.S.: ob milijardi in pol pufa za penzije letno, mi lepo prosim ne govoriti, da si s prodajo vseh (boljših) podjetij tujcem lahko kupimo boljše življenje ...
Seveda.

Natančno tako. Mi bi morali še kupovati!! tuja podjetja. Bo erjavec Ček napisal. (Če mu bo kaj zmanjkalo bosta TadejK & company zraven prispevala :))

aja, TadejK se ne gre več te pravljice. Nič hudega! (Bo mimo prišel kakšen drug naivec. :) Vedno se jih dovolj klati in najde. No problem! :))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2631554

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Helios je pokazal, kako neumni znamo biti
[#2631651] 09.12.16 14:47 · odgovor na: anon-333107 (#2631554)
Odgovori   +    2
[FrRoSt]
> [najobj]
> ... Nekatera slovenska podjetja, ki jim je z resnično privatizacijo uspelo pretrgati lastniško popkovino z državo v času precej pred finančno krizo, ki so bila konservativna in ki se z na videz poceni denarjem niso šla rasti z dragimi prevzemi, so zelo uspešna, predvsem zato, ker se ne gredo prijateljske ekonomije. ...
>
> ... OK, zdaj pa me res zanima, s kom ali čem se je Helios šel prijateljsko ekonomijo, da se je znašel na seznamu podjetij, ki jih je bilo na komando(?) iz Bruslja treba nujno prodat seveda tujcem, ker domači nimamo dovolj denarja ... khmm, ker če Pero kot prijateljsko ekonomijo razume, da je Helios (še vedno) sponzor domačih košarkarjev iz Domžal, potem mu bom jaz na hitro nalimal, koliko podjetij iz razvitega zahoda sponzorira šport ...

> P.S.: ob milijardi in pol pufa za penzije letno, mi lepo prosim ne govoriti, da si s prodajo vseh (boljših) podjetij tujcem lahko kupimo boljše življenje ...
Seveda.

Natančno tako. Mi bi morali še kupovati!! tuja podjetja. Bo erjavec Ček napisal. (Če mu bo kaj zmanjkalo bosta TadejK & company zraven prispevala :))

aja, TadejK se ne gre več te pravljice. Nič hudega! (Bo mimo prišel kakšen drug naivec. :) Vedno se jih dovolj klati in najde. No problem! :))
... čuj, ker Erjavec ni toti www.youtube.com/watc...6vi528gseA stric, bo on bolj težko čeke pisal ...

P.S.: jaz kupujem stvari, ki jih rabim in ki si jih lahko privoščim, sploh ker si sam denarja ne morem naredit, ampak ga moram zaslužit ...

Strani: 1