Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

rusc sporočil: 19
Zadnja sprememba: rusc 08.12.2016 11:47
Tudi jaz uporabnik ca. eno leto in bom poskušal odgovoriti na nekatera vaša vprašanja. Račun sem odprt predvsem zato, ker se mi je vse skupaj zdelo zanimivo (povod je bil en starejši članek na temo te banke tukaj), misel na to, da je vse brezplačno pa sploh.
Račun sem odprl v manj kot 20 minutah. Vpisal vse podatke, naložil aplikacijo in se identificiral. Preko aplikacije sem poklical in na nasprotni strani se mi je prikazala prijazna gospa, vse potrebne podatke sem ji prikazal s pomočjo telefona … prvič kaj takega, res mi je bilo zanimivo in se obenem zavedel, kje je na tem področju Slovenija … Naslov za dostavo kartice je bil v Nemčiji. Kolegica mi jo je potem dostavila domov.

Do zdaj 0 EUR stroškov: ogromno plačanih položnic, plačil z MC ...

Z banko sem zelo zadovoljen, aplikacija zelo enostavna, da ne omenjam primerjave stroškov s kako našo banko ... Edino kar pogrešam je skeniranje položnic (če primerjam s svojo slovensko banko, kjer plačam položnico v nekaj sekundah brez tipkanja sklica …).

Zaenkrat si plače še ne nakazujem, saj sem si rekel, da bom nekaj časa banko testiral ...

Mastercard
€2,90/mesec MC, za račune odprte po 1. februarju 2017 – države »Rest of EU«. Je treba pohiteti oz. je še vedno druga varianta (kot sem račun odprl jaz): odpreš račun z registriranim naslovom v »ne Rest of EU«: Nemčija, Avstrija … Če koga poznaš v teh državah pošlješ kartico na njihov naslov in ti jo prepošlje.

N26 Mastercard is a debit card, which means it has higher acceptance than a prepaid card. It is not a credit card that comes with a monthly bill: All transactions with your N26 Mastercard occur in real-time and are directly debited to your N26 Account. This way you have full control over your spending and your available balance, with instant push notifications for each and every transaction.

Še več info: support.n26.com

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2631450

Strani: 1

anon-331167 sporočil: 151
čas vnosa: 10.12.16 11:05
Kako je pa s sklicem nakazila UPN/SEPA - da bi plačeval običajne položnice preko te banke? Namreč sem testiral pa tisto kar vpišeš v Payment referenc v N26 aplikaciji banka prejemnika prikaže v namenu nakazila...Tako da ne vem kako bi lahko plačeval normalne (recimo elektrika, plin...) slovenske položnice?

Strani: 1