Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek V Avstriji zmagal Alexander Van der Bellen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[FIN-527377]
> [vickibedi]
> > [FIN-527377]
> > > [vickibedi]
> > > > [FIN-527377]
> > > > Trump se ni ponovil. Upanje na Višegrad in srednjo Evropo brez militantnega islama je šlo po zlu. Škoda, popravnih izpitov ni več kaj dosti.
> > >
> > > Ne lupaj. Verjemi da koroški Slovenci vedo zakaj niso glasovali za rjavosrajčnike.
> >
> > Napumpani verniki slovenskih medijev in multikultija že veste, za kaj v resnici gre, kajne? Na Koroškem, v Avstriji, v svetu... kako to zavidam to mogočno znanje.
> >
> > > www.youtube.com/watc...UWTRnzKXG8
> > >
> > > p.s. Da ne pozabim na avstrijce, TOP država, kot je zapisal nekdo na tem forumu.
>
> Ja vsi napumpani z vseh strani. Napumpani .. pump..pummp...buuuum.

Filozofija Nevilla Chamberlaina... Sam pa raje vidim, da se zgodi manjši buuuum za Slovence in Evropo danes, ko sem obkrožen s cerkvicami mojih prednikov po slovenskih gričiih in ko moji otroci govorijo slovensko, kot veliki buuuuum za preživetje ZDA, Rusije in Kitajske, ko bodo imami v Ljubljani, Mariboru, Kopru... pozivali k molitvi in džihadu svoje arabske rojake na slovenskih tleh. Hitro plodeče se množice nepismenih jurišnikov, ki jih vabijo Merkelce, Cerarji, Jankovići.
Begunsko problematiko seveda ni za zanemarjati, ni pa za izgubljati glave. Namreč, kdor ponuja hitre in instant rešitve za takšne probleme je blefer. Bomo zaprli meje in glasovali za eksit, pa bodo begunci čudežno izginili. Ne bodo.