Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[urban01]
Seveda sem, draga Lana (in vsi ostali dušebrižniki). Ampak to je druga zgodba, kot se je druga zgodba tudi spodaj razvila.
Prva zgodba pa je tvoje podučevanje in opozarjanje gospodarstvenikov v članku ...
Na to sem dal komentar ...
Stvari so redko crno bele in ce je sistem zjeban, so izkoriscevalci in zrtve lahko na obeh straneh.

Finance berejo podjetniki in povsem prav je, da Lana poizkusa pomagati podjetnikom. Ne pri goljufanju, ampak z nasveti, kako s cim manj tveganja poslovati v okviru trenutnih pravil. Ta "trenutnih" je pri nas najvecja tezava, ker ni garant, da bo trenutno (v dobri veri) pravilno poslovanje dovolj dobro za inšpektorja ali celo sodisce v prihodnje.

Glede primera tvojih deklet. Tudi s te perspektive je dobro prikazati podjetnikom, kako je to narobe in kaj jih lahko doleti. Primer Adrie je dober - tole se vam lahko zgodi, dragi podjetniki, ce ga boste srali.

Ce pa se bomo sli vojno Raja vs. Pojetniki z moznim rezultatom 1:0 ali 0:1, smo pa vnaprej obsojeni na zivotarjenje.

Razen za tiste, ki postavljajo in spreminjajo pravila.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2629726

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
> [urban01]
> Seveda sem, draga Lana (in vsi ostali dušebrižniki). Ampak to je druga zgodba, kot se je druga zgodba tudi spodaj razvila.
> Prva zgodba pa je tvoje podučevanje in opozarjanje gospodarstvenikov v članku ...
> Na to sem dal komentar ...

Stvari so redko crno bele in ce je sistem zjeban, so izkoriscevalci in zrtve lahko na obeh straneh.

Finance berejo podjetniki
vem da si ti sicer data guy, ampak a to dejansko drzi? A bere finance vec podjetnikov, kot na primer Delo?

Strani: 1