Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[najobj]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... Anonimna pevka Jana Burčevska je zmagala na izboru za predstavnico Makedonije na naslednjem tekmovanju za popevko Eurovizije. A se je na twitterju iz Francije oglasil Makedonec, ki je vprašal, ali je pri izboru pomagal oče zmagovalke, ki je sicer desna roka ameriškega veleposlanika v Skopju. Takoj po tem zapisu je bil njegov twitter račun blokiran. ...
> >
> > ... čuj, Novica ... evo, ampak če mene kaj vprašaš, bodo Američani blokirali tudi Finance, če boš zganjal tako perfidno protiameriško propagando ...
> >
> > P.S.: "Sretna je okolnost da su se SAD vratile u Makedoniju, nakon povlačenja poslije rješavanja kosovske krize. Reagiranje SAD-a postaje sve intenzivnije, jer sistem autoritarnog populizma, koji je uspostavljen u Makedoniji nije moguće srušiti korištenjem regularnih demokratskih institucija" so za avtoritarno pop muziko v Makedoniji preroške besede, ki jih je zadnjič napisal oni vaš stručko Zijad Bećirović ...

> poslušaj, meni je za evrovizijo vseeno. me pa vedno zabavajo takšne in drugačne balkanske smicalice. in to zabavo rad delim s publiko, če je le mogoče. nikakor pa se ne slepim, da so ljudje iz drugih, navidez bolj uglajenih okolij, kaj manj izurjeni v omenjenih balkanskih veščinah.
> novica

... eh, bolj ko gledam po totih bolj uglajenih okoljih, bolj imam občutek, da smo se Balkanci pri njih naučili naših smicalic ...
v tem kontekstu se vedno spomnim na še kako aktualno, preprosto in inovativno rešitev, imenovano bugarski voz. super ideja, kako demokracijo obrniti, da deluje tebi v prid. :) sr.wikipedia.org/sr-...0%BE%D0%B7
novica