Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 24.11.2016 13:42
[Muchacho]
> [wrop]
> Komaj sem zadrževal urin.
> Najbolj smešna je pa tista o 5 odstodkih lasniških avtomobilov leta 2026 in samo o 300 000 vozil v Sloveniji.

Jaz bi bil malo bolj previden pri napovedih. Na koncu bosta odločili dve stvari: enostavnost uporabe in pa cena. Osebno sem prepričan, da bo lastniški osebni avto čez 10 let luksuz in breme.

Ampak dajmo času čas. Še vedno se spomnim, kakšne je folk govoril, ko je prvi iPhone prišel na trg. Pa je to 9 let nazaj. iPhone4, ki je bil prvi res vrhunski produkt, je prišel na trg samo 3 leta kasneje. Android tudi ni veliko zaostajal. Če so novice o samovozečih vozilih točne, to pomeni konkretno revolucijo, ki obrne trg na glavo. Temu dodaj še uporabnike mlajše od 30 let, ki na avto gledajo zgolj kot na prevozno sredstvo in bodo ključni kupci čez 10 let. Pa energetske spremembe in druge tehnološke napredke.

Ko je enkrat denar v igri, ni več heca. Če ves ta razvoj ponudi uporabniku enostavnejšo rešitev za manj denarja, bo zmagovalec hitro znan.
... čuj, novice o samovozečih vozilih so točne, ker ob vseh silnih ajfonih, s katerimi se med vožnjo igrajo njihovi vozniki, vozilo že zdaj enostavno mora vozit samo ... no, če pa to pomeni revolucijo, ki bo obrnila trg na glavo, pa ne morem reči, lahko pa rečem, da se je marsikateri "samovozeči" avto skupaj z voznikom in ajfonom že obrnil na glavo oziroma na streho, če sem bolj natančen ... khmm, in so potem modri policaji povedali, da je bila za nesrečo kriva prehitra vožnja ali alkohol, ker ajfonov v voznikovih rokah pač noben ne preverja ...