Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsi se zaposlimo pri državi!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Vsi se zaposlimo pri državi!
[#2627799] 17.11.16 13:46 · odgovor na: anon-49383 (#2627787)
Odgovori   +    1
[janeztomazic]
Seveda nisem gradil na hišniku, to slučajno poznam, ker del življenja tam preživim. Treba se je mal okrog ozres, denimo na Surs. A rabimo vse to. Ne bom pozabil, pokličem na Isladnijo, zakaj nimajo mesečnih podatkov o plačah, pa mi je rekla, gospod ne zmoremo, predrago je za nas kot državo (ki je bankrotirala).
A lahko sicer pokomentiras vse ostalo kar sem napisal, ne samo hisnika :)

Drugace pa mislim, da je obstoj SURSa zal ze zabetoniran globoko v evropskih direktivah.

ec.europa.eu/eurosta...s/about-us

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2627799

Strani: 1

anon-49383 sporočil: 3.465
[Glavni forum] Tema: Vsi se zaposlimo pri državi!
[#2627809] 17.11.16 14:07 · odgovor na: bc123a (#2627799)
Odgovori   +    0
[bc123a]
> [janeztomazic]
> Seveda nisem gradil na hišniku, to slučajno poznam, ker del življenja tam preživim. Treba se je mal okrog ozres, denimo na Surs. A rabimo vse to. Ne bom pozabil, pokličem na Isladnijo, zakaj nimajo mesečnih podatkov o plačah, pa mi je rekla, gospod ne zmoremo, predrago je za nas kot državo (ki je bankrotirala).

A lahko sicer pokomentiras vse ostalo kar sem napisal, ne samo hisnika :)

Drugace pa mislim, da je obstoj SURSa zal ze zabetoniran globoko v evropskih direktivah.

ec.europa.eu/eurosta...s/about-us
OK, ne kupim pa da mora delat vse kar si zamislijo. Jasno je, da surs rbimo. Se spomnem, da smo objavljali nek indeks SEX kokr gospodarska klima. Kako so jokali če nehamo objavljat, ker oni to že delajo ipd.

Strani: 1