Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0126Bacis sporočil: 3.036
Mene pa zanima kakšno osebno odgovornost (garancijo) dajejo navedeni "strokovnjaki" za svoja mnenja.

Če prav vidim, so to prodajni agenti za zavarovanja ki skrbijo predvsem za svojo rit!

Ko pride poplava, vojna, komunizem ali pa samo "striženje podrejenih obveznic" bo pa OOPS, tega pa nismo predvidevali. 40 let je dolga doba!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2624081

Strani: 1

Kanzon sporočil: 2.392
[0126Bacis]
Mene pa zanima kakšno osebno odgovornost (garancijo) dajejo navedeni "strokovnjaki" za svoja mnenja.

Če prav vidim, so to prodajni agenti za zavarovanja ki skrbijo predvsem za svojo rit!
Nek bunar drži vodo dok majstori ne odu.
anon-249438 sporočil: 14
[0126Bacis]
Mene pa zanima kakšno osebno odgovornost (garancijo) dajejo navedeni "strokovnjaki" za svoja mnenja.

Če prav vidim, so to prodajni agenti za zavarovanja ki skrbijo predvsem za svojo rit!

Ko pride poplava, vojna, komunizem ali pa samo "striženje podrejenih obveznic" bo pa OOPS, tega pa nismo predvidevali. 40 let je dolga doba!
Kot jaz vidim rešitev celotnega problema ima dve možnosti: 1) ali nič ne varčuje in se prepusti dogajanju in bo kar bo (vsekakor ne bo dobro) ali 2) varčuje mesečno v produktu, ki ima nizke stroške, velik potencial, likvidnost, transparentnost in dostopnost in ignorira možnost "poplave, vojne, komunizem, itd." in je na koncu v najslabšem možnem primeru na istem kot v prvem scenariju. Če bo mesečno varčevala od 22-leta in tak znesek, da jo mesečno ne bo bolelo, potem je vseeno, če se zgodi poplava ali vojna ali komunizem (kar pa je malo vrjetno).

Jaz sem se odločil za drugo opcijo in sem po nekaj letih povsem zadovoljen :) je pa res, da do penzije je še dolga...

Lp, D

Disclaimer: Sem pa finančni svetovalec :)
anon-398834 sporočil: 33
[0126Bacis]
Mene pa zanima kakšno osebno odgovornost (garancijo) dajejo navedeni "strokovnjaki" za svoja mnenja.

Če prav vidim, so to prodajni agenti za zavarovanja ki skrbijo predvsem za svojo rit!

Ko pride poplava, vojna, komunizem ali pa samo "striženje podrejenih obveznic" bo pa OOPS, tega pa nismo predvidevali. 40 let je dolga doba!
Seveda so agenti oz. pogodbeni partnerji raznih finančnih posrednikov, zavarovalnic, DZUjev. In prvi cilj je vedno provizija. Če bi bil samo en med njimi normalen, bi za začetek rekel, da potrebuje več informacij za konkreten nasvet.

Strani: 1