Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj ste strahopetci?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.001
[Glavni forum] Tema: Zakaj ste strahopetci?
[#2623789] 30.10.16 14:05 · odgovor na: najobj (#2623786)
Odgovori   +    7
[najobj]
> [mimoidoci]
> > [abrame]
> > Družba deluje na "izobraževalno medijski pogon" ....
>
> Ja, in potem so stavki tipa "alzo, če jaz prav razumem....." še toliko bolj idiotski. Še posebej, ko imajo tendenco rušiti neko misel ali zapis (domnevnega ideološkega nasprotnika) z nerazumljivo argumentacijo. Ker standard utemeljevanja pada tudi na tem forumu, se je dotični najobjestnejši med tovariši precej razpasel zadnje čase. In to v povsem napačni veri, da ima prav ter da je konstruktiven, zanimiv in razumljiv.

... čuj, mimoidoči ... evo, ker vidim, da te na totem forumu zadnje cajte nervira prisotnost najobjestnejšega idiota, se zaradi mene lahko komot priključiš vojski 156 sebi podobnih forumskih genijev, ki jim je zmanjkalo teksta ... no, lahko pa našuntaš Gustla ali Črta, da me kot motečega za idilo enakomislečih našutirata z opustelega foruma Financ, pa boš doživel stoječe ovacije vseh forumskih genijev, ki so od omenjenih 156 komadov na totem forumu še ostali in ki te splusarijo, ko se z glupostmi kot tota tukaj zgoraj kot bik v rdečo cunjo vedno znova zaganjaš vame ... aja, in da ne pozabim svojo standardno, spet si zamudil priložnost, da bi šel mimo ...

čuj najobjestnejši, ker vidim, da forumski javnosti in sebi napačno razlagaš skoraj vse, kar je možno napačno razložiti, ti predlagam kompromis.

Ti imaš vsekakor pravico še naprej pisati pod blagovno znamko "alzo, če jaz zdaj prav razumem...", jaz pa imam še naprej pravico do argumentirane razlage, da ti pravzaprav razumeš bore malo.

Evo, obveza argumentiranja tako še naprej ostaja izključno moje breme, ti pa še naprej lahko nadaljuješ s svojim lahkotnim in trapastim slogom, ne da ob tem preobremeniš svoj možgan z iskanjem logičnega in dobro argumentiranega.

Po moje je to čisto fair in demokratično. Tisti plusi od ostalih pa so po mojem skromnem mnenju le odraz miselnega napora vloženega v pisanje. Poskušaj se sem in tja malo bolj potruditi.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2623789

Strani: 1

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Zakaj ste strahopetci?
[#2623798] 30.10.16 18:48 · odgovor na: mimoidoci (#2623789)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: najobj 30.10.2016 18:55
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [abrame]
> > > Družba deluje na "izobraževalno medijski pogon" ....
> >
> > Ja, in potem so stavki tipa "alzo, če jaz prav razumem....." še toliko bolj idiotski. Še posebej, ko imajo tendenco rušiti neko misel ali zapis (domnevnega ideološkega nasprotnika) z nerazumljivo argumentacijo. Ker standard utemeljevanja pada tudi na tem forumu, se je dotični najobjestnejši med tovariši precej razpasel zadnje čase. In to v povsem napačni veri, da ima prav ter da je konstruktiven, zanimiv in razumljiv.
> ... čuj, mimoidoči ... evo, ker vidim, da te na totem forumu zadnje cajte nervira prisotnost najobjestnejšega idiota, se zaradi mene lahko komot priključiš vojski 156 sebi podobnih forumskih genijev, ki jim je zmanjkalo teksta ... no, lahko pa našuntaš Gustla ali Črta, da me kot motečega za idilo enakomislečih našutirata z opustelega foruma Financ, pa boš doživel stoječe ovacije vseh forumskih genijev, ki so od omenjenih 156 komadov na totem forumu še ostali in ki te splusarijo, ko se z glupostmi kot tota tukaj zgoraj kot bik v rdečo cunjo vedno znova zaganjaš vame ... aja, in da ne pozabim svojo standardno, spet si zamudil priložnost, da bi šel mimo ...
čuj najobjestnejši, ker vidim, da forumski javnosti in sebi napačno razlagaš skoraj vse, kar je možno napačno razložiti, ti predlagam kompromis.

Ti imaš vsekakor pravico še naprej pisati pod blagovno znamko "alzo, če jaz zdaj prav razumem...", jaz pa imam še naprej pravico do argumentirane razlage, da ti pravzaprav razumeš bore malo.

Evo, obveza argumentiranja tako še naprej ostaja izključno moje breme, ti pa še naprej lahko nadaljuješ s svojim lahkotnim in trapastim slogom, ne da ob tem preobremeniš svoj možgan z iskanjem logičnega in dobro argumentiranega.

Po moje je to čisto fair in demokratično. Tisti plusi od ostalih pa so po mojem skromnem mnenju le odraz miselnega napora vloženega v pisanje. Poskušaj se sem in tja malo bolj potruditi.
... OK, in kaj če bi mimoidoči v imenu fairplaya za začetek v svojih hudo argumentiranih predhodnih postih meni in dokaj razredčeni forumski javnosti mimogrede lepo boldal to svojo argumentirano razlago, pa da vidim, o čem ti to meni tako argumentirano razlagaš, pa da jaz totih tvojih argumentov sploh ne opazim, kaj šele da bi jih probal razumeti ... evo, in ker si mi ravnokar blagohotno dovolil, da nadaljujem - standardni P.S. in tri pikice te več ne motijo ? - s svojim lahkotnim in trapastim stilom, ki si ga - če prav vidim - poleg kar nekaj njih na totem forumu tudi ti mimogrede privzel ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, se bom še fajn načakal, preden bom od tebe kaj argumentiranega dočakal, ker se namreč mojega posta pred totim tukaj kljub svoji prostovljni obvezi do argumentirane razlage kot običajno niti z eno samo besedo nisi dotaknil ...

P.S.: če se za konec vrnem na vsebino, z izgovarjanjem na neki namišljeni strah namesto na apatijo enih in oportunizem drugih je za potrditev zblojene teze SDS-a o "razlogih" za njihov volilni neuspeh Matej Avbelj pripravljen bluzit sto na uro in ti to dobro veš, ker tako butast pa verjetno res nisi ... no, ampak vsake toliko pač moraš probat nekaj zabluzit na moj račun, ker drugače očitno ne bi bil zdrav, jebiga ...

Strani: 1