Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj ste strahopetci?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
[Glavni forum] Tema: Zakaj ste strahopetci?
[#2623724] 29.10.16 13:36
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 29.10.2016 13:42
... SDS ima tako prav, da je zapor njenega prvaka negativno vplival na njen volilni izid. Še posebej zato, ker v slovenski družbi že v normalnih razmerah prevladujejo strahopetci. ...

... alzo, če jaz zdaj gospoda izrednega profesorja za evropsko pravo na fakulteti za državne in evropske študije prav razumem, v Sloveniji parlamentarne volitve niso tajne in zato UDBA točno ve, kdo je koga volil in zakaj ... eh, jebiga ...

P.S.: če Matej Avbelj ne bi imel težav z logiko in z računstvom, bi lahko vedel, da so vsi strahopetni volilci šele z bojkotom volitev postali lahko prepoznavna tarča UDBE, ker se niso podpisali na volilnih seznamih ob volitvah ... ja, je pa res, da so se strahopetni volilci SDS lepo skrili med vsemi ostalimi, ki so volitve bojkotirali in imajo zato pred UDBO mir ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2623724

Strani: 1

mimoidoci sporočil: 6.001
[Glavni forum] Tema: Zakaj ste strahopetci?
[#2623727] 29.10.16 14:46 · odgovor na: najobj (#2623724)
Odgovori   +    32
[najobj]
... SDS ima tako prav, da je zapor njenega prvaka negativno vplival na njen volilni izid. Še posebej zato, ker v slovenski družbi že v normalnih razmerah prevladujejo strahopetci. ...

... alzo, če jaz zdaj gospoda izrednega profesorja za evropsko pravo na fakulteti za državne in evropske študije prav razumem, v Sloveniji parlamentarne volitve niso tajne in zato UDBA točno ve, kdo je koga volil in zakaj ... eh, jebiga ...

P.S.: če Matej Avbelj ne bi imel težav z logiko in z računstvom, bi lahko vedel, da so vsi strahopetni volilci šele z bojkotom volitev postali lahko prepoznavna tarča UDBE, ker se niso podpisali na volilnih seznamih ob volitvah ... ja, je pa res, da so se strahopetni volilci SDS lepo skrili med vsemi ostalimi, ki so volitve bojkotirali in imajo zato pred UDBO mir ...

A si dolgo razmišljal kako očitati Avblju težave z logiko in računstvom, ali ti to kapne kar sproti?

Ker tvoja argumentacija s katero to utemeljuješ ni ravno razumljivo napisana, da ne rečem, da je nelogična, nekakšno računstvo pa potegnjeno iz riti. V nasprotju s teboj, je Avbljeva kolumna razumljiva, če pustiva njeno vsebino in dodano vrednost ob strani.

Težko te je namreč brati, ko enkrat napišeš: "Alzo, če jaz profesorja prav razumem volitve niso tajne". Takoj nato pa mu v usta položiš še UDBO, ki ve, kdo koga voli, čeprav se on o tem sploh ni izjasneval, še manj pa ob tem kaj računal.

P.S.: Pri tebi se tvoje retorično vprašanje: "Alzo, če jaz kaj razumem....", vedno dejansko pretvori v to, da razumeš en kurac.

Strani: 1