Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Živimo bolje. Zakaj tega ne opazimo?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

brera sporočil: 195
[Glavni forum] Tema: Živimo bolje. Zakaj tega ne opazimo?
[#2619090] 01.10.16 00:43 · odgovor na: anon-317971 (#2618987)
Odgovori   +    3
Se popolnoma strinjam, zadnjič sem sedel na železniški postaji v Ljubljani in po slabi uri čakanja sem si kar precej ogledal stavbe in dokler seže vid iz peronov. Kar sem ugotovel je ČISTA KATASTROFA!!! Vse kar se je v Ljubljani zgradilo večjih stavb, bi lahko naštel na 1 tišlarsko roko. Vse ostalo je bilo zgrajeno od 70-90 leta v bivši Yugoslaviji.

Kar je novega (velikih stavb) zgrajeno v Sloveniji.Vidnih iz zelezniških peronov:

- SITULA (na daleč izgleda, kot kakšna stavba iz Sirije, kot da je vsa prestreljena)
- KAJLA (ne vem kako se stavba imenuje v bližini postaje, izgleda kot oblika kajle ali nekega trikotnika - katastrofa od arhitekture)

Vse res velike stavbe, ki so precej dlje so pa bile zgrajene v bivši Yugoslaviji.
- PETROL
- SLOVENIJALES
- IMP
- NAMA
- NEBOTIČNIK
- ENKUP VELIKIH STAVB naprej po Slovenski cesti

Vglavnem vse velike stavbe so bile zgrajene pod bivšo Yugo. To kar smo zgradili v zadnjih 25 letih je sramota, ali spimo??? ali se preveč krade???
Če pa pogledam našo železniško postajo s peroni, pa to je kot bi prišel k CIGANOM, kjer imajo staro železo. Sama rija kamor se obrneš, stvar ni bila posodobljena vsaj 40 let (90 leta smo bili 3x v boljšem stanju, kot danes, vsaj še ni bila tako zastarela). Kaj si morajo mislit kakšni Kitajski potniki, ki pridejo na našo postajo - pomoje si mislijo da so v muzeju.

SLABO NAM GRE ZELO!!!