Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-184333 sporočil: 4.775
Zadnja sprememba: anon-184333 11.09.2016 17:44
[tupamaros]
Obe, Hravaška in Slovenska država vlečeta korenine iz Jajca.Komu ni jasno naj potegne vzporednice glede na kvaliteto življenja prebivalstva.
Srečno!
Tupamaros
Zakaj pa misliš, da je Janša pred 40 leti en mesec korenito maširal v Jajce. Zato, da ga bodo noge bolele ali da ga bodo h koritu spustili? Ker so mu rekli ne ti ne, je užaljeno naskočil drugo stranko in jim tam nakvasil pravljice o demokraciji, o nedolžni "rdeči" omladinski kapici in o hudobnem "sivem" volku-čanu. Kumu ni jasno naj potegne vzporednice glede na kvaliteto življenja prebivalstva in življenja elite. The only one for me is you And you for me, So happy together, How is the weather?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2615875

Strani: 1

tupamaros sporočil: 3.720
[picikato]
> [tupamaros]
> Obe, Hravaška in Slovenska država vlečeta korenine iz Jajca.Komu ni jasno naj potegne vzporednice glede na kvaliteto življenja prebivalstva.
> Srečno!
> Tupamaros

Zakaj pa misliš, da je Janša pred 40 leti en mesec korenito maširal v Jajce. Zato, da ga bodo noge bolele ali da ga bodo h koritu spustili? Ker so mu rekli ne ti ne, je užaljeno naskočil drugo stranko in jim tam nakvasil pravljice o demokraciji, o nedolžni "rdeči" omladinski kapici in o hudobnem "sivem" volku-čanu. Kumu ni jasno naj potegne vzporednice glede na kvaliteto življenja prebivalstva in življenja elite. The only one for me is you And you for me, So happy together, How is the weather?
Romanje J.J. v Jajce nima nobenega vpliva na kvaliteto našega življenja.Njegovih 4 leta PV je enostavno imelo minimalen vpliv glede na 70 letno vladavino KPJ-KPS-SDP in SD.Zmote samostojne Slovenije so slovenska "kavijar elita" in iz bivšega sistema sproducirana roparska oligarhija. Kučanizem je šel predaleč, da bi priznal lastni poraz etićnosti in morale.
Srečno!
Tupamaros

Strani: 1