Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.825
[crt]
> [FIN-311684]
> Svež primer iz prakse. Smo majhno podjetje in kako nam sporočajo iz banke z dobro, najboljšo (?) boniteto, ker tega sami nikoli ne preverjamo jim verjamemo na besedo, v praksi pa raje skrbimo za naše stranke, kajti če mi dobro skrbimo za njih, tudi one dobro skrbijo za nas in nas redno zalagajo z denarjem, ki ga potrebujemo. Na banki imamo le nekaj tisočakov limita v višini »kuštrinove« plače. Pred kratkim so nas klicali iz naše banke in se zdi, da so malo »znoreli«. Predlagajo, da sedanji enoletni limit (kredit?), ki se nam izteče koncem leta že zdaj zamenjamo za drugega novega na tri leta, lahko štiri, tudi na pet let ... po ugodni fiksni obrestni meri, denar (ki ga sploh ne potrebujemo!) nam nakažejo takoj, stroški odobritve bodo le 100 evrov... pa še nekakšno novo plačilno kartico ponujajo, ki bo nadomestila staro in bo vključevala »boljše« zavarovanje pa še nekatera druga zavarovanja in seveda višje stroške...Ko sem bančno svetovalko, ki jo že dolgo poznam, povprašal po čigavi »komandi« me šikanira, ker točno ve, da mi ne more prodati prav nič...mi je dejala, da so na banki za dolgoletne partnerje pripravili najboljše možne ponudbe...Vem, da je že zaradi finančne higiene čas za zamenjavo banke pa se mi tako ne da s tem ukvarjati.

tisci jih denar in bogovi jim signalizirajo, naj ga za bozjo voljo plasirajo strankam, ker je to piarovsko in ekonomsko zazeleno... banke grejo po bilancah, pridejo do tebe ali mene in recejo oooh, glej devicnika, nima nic kreditov, hitro klicat... ni prvic, evo 4 leta nazaj v prvem krogu ltro, se pravi ko se je resno zacel presing: www.finance.si/1343019
ČRT. Tvoj oče je moder mož.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2615583

Strani: 1

crt sporočil: 27.208
kar je res je res

Strani: 1