Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ali nastaja nova domača trojka?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

FIN-488997 sporočil: 24
[Glavni forum] Tema: Ali nastaja nova domača trojka?
[#2614785] 04.09.16 22:50 · odgovor na: anon-15342 (#2614763)
Odgovori   +    0
[TadejK]
> [FIN-488997]
> Ce smo natancni, potem to razkriva samo v clankih na temo Kotnikovanj, ko zlorablja Finance za resevanje svojih 600.000 EUR, ki jih je zagemblal v podrejencih...

Po tvojem torej ni dovolj, da to razkritje - čeprav ga pozna že vsa Slovenija - zapišem pod vsak svoj članek na temo podrejencev, ampak bi ga moral tudi, ko tematika nima zveze s podrejenci, recimo ko pišem o Venezueli? Kak smisel pa naj bi to imelo?
Kaj pa razmislek v smeri, da ne bi vec vsaka ali vsaka druga tvoja kolumna zadevala podrejencev? Ali pa smer, da bi si podrejenski gemblerji umislili drustveno glasilo, v katerem bi ponavljali in ponavljali o vseh krivicah drzave, vlade, guvernerja itd. Kakopak v popoldanskem casu, ker dopoldan ste zaposleni v javnem sektorju?

> [FIN-488997]
> Ampak Finance so komercialna firma in gotovo kompenzirajo s kotnikovim popoldanski espejem :D

Ne vem, kaj naj bi v tem kontekstu pomenilo "kompenzirati", ker če trdiš, da jaz zlorabljam Finance, bi moral jaz to kompenzirati njim, ne one meni. Ampak kakorkoli, ne, 600.000 EUR mi še niso "kompenzirale". Če odvzameš eno ničlo, boš pa že blizu.
600k je izguba v podrejencih, ce se prav spomnim. Kompenzacija s Financami s tem ni povezana. Kompenzacija je samo teza, da Financam ne zaracunas kolumn na temo podrejencev...

Čisto vse objave, ki si jih spisal v zgodovini svojega forumskega udejstvovanja, se ukvarjajo z izobrazbo Tadeja Kotnika in/ali espejem Tadeja Kotnika, pri čemer stalno ponavljaš iste "argumente", ki nimajo nobene stične točke ne z vsebino kolumne, pod katero pišeš, ne z vsebino razprave na forumu, ki se je dotlej razvila pod to kolumno. Jaz ti tokrat odgovarjam zadnjič, tebi bi pa morda tudi koristilo, če bi si našel še kaj drugega za početi ...
Se opravicujem, generalno imas prav. Pozabil si pa omeniti, da ti zmeraj omenim, da nisi kompetenten, da pises o teh temah. Tudi drugi ti to pisejo, eni bolj, drugi manj eksplicitno...

V razmislek pa tole: enako se pocutim vsak torek, ko pises o podrejencih, tako ali drugace. Zmeraj se nekje pojavijo in ponavljas iste zgodbe in, neverjetno, iste argumente. In imam se kar nekaj v dobrem, ker sem vsaj pol leta kolegom obljubljal, da se bom oglasil, preden sem se. In nisem edini, ki mi gre to kotnikovanje na jetra. Sem pa res edini izmed opisanih, ki berem spletne finance.

Morda bi tudi tebi koristilo, da bi se trajno prenehal s to temo, recimo dokler ustavno sodisce ne odloci?