Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17583 sporočil: 140
[helena45]
Spoštovani gospod Simič,

zelo cenim vaše delo, predvsem iz časa, ko ste bili šef Dursa in ste z Rek obrazci vpeljali red in preglednost. Na žalost so sedaj iz tega uspeli narediti spet nepregledno katastrofo, ko niti uradniki na dursu ne vedo kateri obrazec in katero šifro naj uporabiš. Verjamem, da ste prestali veliko hudega, tudi jaz sem. Zaradi zdravja in psihičnega stanja pa sem prepričana, da ni dobro preveč čustveno jemati vsake krivice. Pot, ki ste si jo izbrali je pač vaša, čeprav ne vi, ne SLO ne boste imeli kaj dosti od bitke na privatnem polju. Če bi pospravili čustva v zmrzovalnik, se podali v politiko in šli naprej ne glede na polena, bi imeli vsi več od tega.
Spoštovana Helena 45!

Čeprav sem nekajkrat povedal, da ne bom nikoli šel v politiko me zadnji dogodki vedno bolj silijo v razmišljanje, da bom to moral storiti. Ne vem še kdaj, toda to se mo moralo zgoditi, če sedanja politika ne bo ustavila tega terorja. Bil sem v eni od poslanskih skupin, kar mi je uredil moj kolega, toda največja težava je v tem, da me ne razumejo, kaj jim govorim.

Čustva počasi hladim in lahko se zgodi marsikaj. Problem je samo ta, da jaz ne bi šel v koalicijo z nikomer, kajti tehtnic in preskakovalcev ne maram in potrebujem, kar pomeni, da bi na volitvah moral dobiti več kot 50 % glasov.

S spoštovanjem.

Ivan Simič

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2614315

Strani: 1

FIN-379669 sporočil: 7.972
Biznis je biznis.

Politika pa je politika. 15% na volitvah je realnost in s temi procenti je treba znati plavati.

Torej, napišite na ta forum, kdo ima resen predlog za novo resno stranko. Saj ste pri viru informacij. Ali pač ne?!
anon-96090 sporočil: 1.218
čas vnosa: 26.10.16 16:48
[1219SI1]! Čustva počasi hladim in lahko se zgodi marsikaj. Problem je samo ta, da jaz ne bi šel v koalicijo z nikomer, kajti tehtnic in preskakovalcev ne maram in potrebujem, kar pomeni, da bi na volitvah moral dobiti več kot 50 % glasov.
A rabite kakšnega body guarda za tak odstotek?

Strani: 1