Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-17583 sporočil: 140
[helena45]
> [crt]
> > [0513ANITO]
> > Zelo malo oz. skorej NIČ komentarjev pod zelo OBČUTLJIVO temo.
> >
> > Ljudi je strah celo komentirat.
>
> ali pa so glede na datum porabili zetone in jim tema ni vredna riskirat narocnine.
>
> (tista stara ugotovitev... hocemo The Real Resnico, ampak samo, ce je brezplacna in pred nos prinesena)

Ali pa so enostavno obupali v Butalah še kar koli reči.... Meni je samo žal, da Simič ni direktor Fursa, ker bi bilo manj neumnosti, samo kaj, ko pa je tak jokica. Čustva bi moral pustiti doma v zamrzovalniku.....

Spoštovana Helena 45!

Popolnoma se strinjam z vašim zapisom. Davki, davčno svetovanje in Furs so zadeve, ki jih poznam do potankosti, vem kako se tem zadevam streže in to na obeh straneh, vlagam veliko energije in časa v to, enostavno povedano živim za davke. Zaradi tega jih tudi dojemam čustveno in sem mogoče res jokica. Toda ne prenesem krivice, zlorabe informacij in položajev.

Poleg tega ne morem razumeti zakaj imamo državo, v kateri se velika večina boji komentirati delo finančne uprave, ker se boji maščevanja finančnega urednika oziroma inšpektorja. V bistvu pa gre za maščevanje posameznika iz finančne uprave, ki zlorabljajo svoj položaj oziroma svojo izkaznico. Če berete moje bloge ali revijo DENAR potem vam je jasno za kaj gre. Tega se zavedajo vsi, toda ker se ščiti finančna uprava kot ustanova, potem se ščiti tudi posameznik, ki ne bi smel biti v tej finančni upravi.

Kljub temu, da sem po vaše jokica sem preživel veliko hudega, kar so bi povzročili posamezniki iz finančne uprave. Ni lep občutek, ko vidiš, da finančni inšpektorici zvišajo plačo, da ti uvede davčni pregled, si izmisli davek, ti porubijo denar in te še kazensko ovadi. Zaradi tega se ti zmanjšajo prihodki in končaš v blokadah. Po štirih letih sem se izvlekel, vse zadeve zoper mene so padle kot domine in sedaj grem jaz v pregon dokler ne bo odgovarjala zadnja oseba, ki je pri tem sodelovala.

S spoštovanjem.

Ivan Simič