Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 30.08.2016 15:39
[PyotrNovak]
so zapisali v Applu. "Primer bo imel velik in škodljiv vpliv na naložbe in ustvarjanje delovnih mest v Evropi," so zatrdili.
TAKO JE!
NAGNAT prasce ameriške iz EU, ko jebe službe, naložbe. Davke nabit v nebo, javni sektor ne more bit lačen. Saj imamo sami dovolj proizvajalcev vrhunskih telefonov. Ups,jih ni ?? Vsi so "lepilci nalepk" na no-name azijske telefone.
Zaradi tako odlične regulacije in zaščite je EU vodilna na vseh tehnoloških področjih -- samo najti moramo na katerih. :)))
... čuj, tole forum.finance.si/?m=...583&single od pobalina si preberi, da ne bom jaz zdaj ponavljal ...

P.S.: Apple je na Irskem utajeval ameriške davke samo zato, da bi pomagal delavcem v Evropi ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2614073

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
TI o davkih, JAZ o vedno bolj kritičnem zaostajanju EU za US. Javni sektor proti privatnemu. Prereguliranost in davčni davež proti precej bolj svobodnemu poslovnemu okolju. Lepšega prikaza ne more bit. ;))
Tebe skrbijo nepobrani davki, mene pa dejstvo da prihaja večina tehnologije izven EU in da masa podjetnih beži tja in tam odpira nove firme. Zakaj za boga pa ne v EU in še bolj ne pri nas?
Kakšen misliš da bo rezultat čez 20 let?

Strani: 1