Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-330314 sporočil: 13
čas vnosa: 27.08.16 13:46
Ja, je****, o prostorskih planih, zazidalnih načrtih, izvedbenih aktih itd, odloča v Ljubljani ljubljanski mestni svet, v Mariboru mariborski, v Kanalu ob Soči pa kanalski. In je brez veze lajat tle na Jankovića, on izvaja tisto, kar mu omogoča in nalaga zakonodaja.
Seveda pa lahko vsakdo, tudi ti, ali pa stečajnik, ali pa lastniki te proslule firme, če menite, da so s sprejetjem odloka o zazidalnem načrtu kršene vaše pravice, oziroma, da takšen predpis ni bil pripravljen in sprejet v skladu z zakonom, predlagate Ustavnemu sodišču oceno ustavnosti in zakonitosti takšnega predpisa. Tisti na US imajo cajta še pa še, smo brali te dni.

In meni se sladko fučka za tvoje mnenje, če svojega stališča ne znaš utemeljiti, razen da natreseš nekaj floskul, jaz sem svojega utemeljila s konkretno računico.

Vsi tisti pa, ki nakladate o kršenju Ustave, shame on you, ker jo zgleda poznate za en k****. V Ustavi RS med drugim piše v 69.členu: »Lastninska pravica na nepremičnini se lahko v javno korist odvzame ali omeji proti nadomestilu v naravi ali proti odškodnini pod pogoji, ki jih določa zakon.«