Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Zadnja sprememba: anon-202494 25.08.2016 20:24
Krščanska vera pravi: Bog je pravičen! Jaz pa trdim, da ni, ker drugače nam ne bi nakopal Cerarja in njegovo vlado na glavo. Sedaj pa nam bo še tovarišico Vraničar za finančno ministrico.

Možno pa je tudi, da nas je Bog hotel kaznovati za nespoštovanje sočloveka, kar doživljamo vsak dan v službah, na cesti v prometu, na uradih, v bolnišnicah itd.

Tovarišica zna nabijati davke in nič drugega. Boste videli, ko bo ministrica in nam bo nabila davke v nedogled, pa boste tisti, ki jo sedaj podpirate, potem povedali, če jo še podpirate. Gospa govori kot robot, ki so mu čip programirali samo za določene naloge, ki so po zakonu definirane.

Ravnati s financami je čisto nekaj drugega, moraš biti kreativen in znati iz razpoložljivih sredstev potegniti najboljše, ne pa nabijati davke. Ona pa je vseh 25 let na MF samo premetavala številke in nič drugega. Mramor, čeprav mi ni bil posebno všeč, je le imel nekaj več kreativnosti.

Gospa naj bo še naprej za računalnikom in naj premetava številke, kar naj bi znala dobro.

Slovenija pa rabi kreativnega finančnega ministra!

Sestavljeno iz dveh mojih drugih postov, zato mogoče malo nepovezano.