Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

iskricaa sporočil: 267
[Skippy]

Malo težko bo plaval npr. do otoka in nazaj, saj so vrli blejski občinski uradniki ob četrtini obale in na otoku prepovedali kopalke. Torej če priplavaš do otoka, ne smeš stopiti ven in si spočiti. Bled je vzorčen primer, kako se turizma ne smeš iti. Kot v preteklosti Postojnska jama.
So vrli birokratski uradniki tudi že predpisali, ali mora biti na otoku oblačilo suho, ali je lahko mokro? Grem lahko do otoka plavat v oblačilu?

Namreč poraja se mi vprašanje, če plačam prevoz s pletnjo in osebek pogleda pregloboko v kozarec, ter omaga tako, da moram do otoka oziroma obale priplavati ali bom dobila še globo za reševanje v spodnjem perilu oziroma v kopalkah (oblačila kot npr. poročno obleko pustim na pletnji) in ali me bodo oglobili, če bom iz jezera priplavala na del obale, ki ni kopališče? Mi bodo pogledali skozi prste, ker sem pač že plačala storitev, ki je nisem bila deležna?

Moram potemtakem nekaj ur prisilno počakati na pletnji, da me rešijo le za to usposobljeni reševalci in ne smem sama poskrbeti za svojo varnost? Me lahko reši neusposobljen mimoidoči? Župan mi nekako ni deloval zadovoljen, ker je turiste rešila suparka.

Mar s plačilom storitev na Bledu svoja življenja dajemo na krožnik uradnikom, ki ne prevzemajo odgovornosti in se ukvarjajo le z inkasantstvom?

Očitno so težava turisti in ne uradniki.

Hvala Skippy za obvestilo o modni podkovanosti blejskih uradnikov :)