Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

fabiani sporočil: 4.454
No Finance; kdo, kje, kako, zakaj, s kom?
Priimek, ime in foto tega pletnarja!
samo to bo pomagalo uredit razmere!

A naj dam pihat pletnarju preden grem z vnučkama na otok?
in kako naj vem, da ni med turisti kakšnega s predolgo prostatično čakalno dobo iz rezervne sestave SDV?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2613051

Strani: 1

novica sporočil: 5.397
[fabiani]
No Finance; kdo, kje, kako, zakaj, s kom?
Priimek, ime in foto tega pletnarja!
samo to bo pomagalo uredit razmere!

A naj dam pihat pletnarju preden grem z vnučkama na otok?
in kako naj vem, da ni med turisti kakšnega s predolgo prostatično čakalno dobo iz rezervne sestave SDV?
točno to sem skušal ugotovit, pa sem dobil tak odgovor:

"Ko smo skušali izvedeti, kdo je bil vinjeni pletnar, da bi dobili njegov komentar in ali sploh sme prevažati turiste po jezeru, smo naleteli na zid molka. Prvi med pletnarji, predsednik združenja Pletna Bled Marjan Žvegelj, nam je povedal: »Informacije o osebi vam ne bom dal. Ta človek samo občasno pomaga sinu in tokrat ne bi smel voziti. Tista pletna je sicer registrirana, ampak je bila zaklenjena in takrat ne bi smela biti na vodi, pa je žal bila. To je dogodek, ki ga pletnarji obžalujemo, ga pa več kot toliko ne bom komentiral.«

osebno menim, da je bolje vnučke naučit tako dobro plavat, da se lahko razmigate do jezera in nazaj in vam bo ostalo precej cekinov za kremšnite. da povrnete porabljene kalorije :)
glede vprašanja o pištolah, pa nimam odgovora...včasih se sam podobno na cesti sprašujem, kateremu od mimovozečih norcev bo kaj preskočilo v glavi in se mi bo zaril direkt čelno v avto.
novica

Strani: 1