Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-15342 sporočil: 8.014
[najobj]
P.S.: zdajšnji osnovnošolci bodo skupaj z vsemi starejšimi in danes še nerojenimi najbolj srečni, če bodo naslednjih 70 let preživeli v miru, tako da je skrb o upokojevanju čez 70 let kljub dobremu namenu le malo odveč, če mene kdo kaj vpraša ...
Po enaki "logiki" lahko vsak, ki pravkar vstopa v prvo delovno razmerje, reče, da je skrb o njegovem upokojevanju čez 40 ali 50 let odveč, zato je narobe, da mora vplačevati v prvi, kaj šele v drugi steber.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2612985

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 24.08.2016 10:42
[TadejK]
> [najobj]
> P.S.: zdajšnji osnovnošolci bodo skupaj z vsemi starejšimi in danes še nerojenimi najbolj srečni, če bodo naslednjih 70 let preživeli v miru, tako da je skrb o upokojevanju čez 70 let kljub dobremu namenu le malo odveč, če mene kdo kaj vpraša ...
Po enaki "logiki" lahko vsak, ki pravkar vstopa v prvo delovno razmerje, reče, da je skrb o njegovem upokojevanju čez 40 ali 50 let odveč, zato je narobe, da mora vplačevati v prvi, kaj šele v drugi steber.
... ja, se strinjam ... khmm, z narekovaji ali brez ...

P.S.: moj poudarek ni bil na delu od štiridesetega do petdesetega leta danes za penzije čez 70 let, ampak je bil moj poudarek na miru ... evo, in če bo mir, bo čez 70 let že toti www.youtube.com/watc...6vi528gseA stric ali teta ali kaj bo že takrat na oni strani velike luže in še kakšen stric ali teta ali kaj bo že takrat na toti strani velike luže poskrbel, da bo dovolj takšnega ali drugačnega papirja, da bodo preživeli tudi čez 70 let lahko kupovali, kar bodo preživeli čez 70 let naredili in bodo vsi skupaj živeli v miru do konca svojih dni ... aja, in ne zameri, če mi je malo hecno gledanje za 70 let naprej, medtem ko se ti danes - kar s članki "Koliko nižje lahko še gre?" pravzaprav ugotavljaš tudi sam - ruši vse pred tabo, ne narediš pa nič - z drugo osebo ne mislim na tebe osebno - za odpravo vzrokov ... jebiga, Pahorjevo neizmerno željo po vizionarstvu še nekako razumem, ampak njemu je vizionarstvo poklic, on od svojega vizionarstva živi ...

Strani: 1