Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Martin Strel: Trumpa bom volil, ker je desc

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2612922] 23.08.16 14:15 · odgovor na: najobj (#2612895)
Odgovori   +    3
[najobj]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> >
> > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> >
> > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

> saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> novica

... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da plavam hitreje ali da preplavam kakšno reko, sploh pa se za razliko od s cvičkom prepojenega dolenjskega hloda ne primerjam z ameriškim plavalnim junakom Michaelom Phelpsom ali kom drugim, ker nisem nikoli izjavil, da »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake«, kjer bi sam sebe očitno imel za Phelpsu podobnega junaka, ki ga v svojo družbo vabijo ameriški milijarderji ... alzo, tudi če te je Strel celo poletje gostil na svoji milijone dolarjev vredni haciendi v Ameriki, da si tako navdušen nad njim, mi kljub smeškotu prihrani take komentarje, ker niso vredni resnega novinarja, za katerega te imam ...

P.S.: isto velja za ponižne slovenčeke, ki so te množično splusarili, ker so očitno enako kot ti srečni, če jih iz Amerike tam neki vase zagledani debeli Strel imenuje za bedake ...
seveda nisi napisal, da plavaš hitreje ali da preplavaš reko, ker je ne. ker če bi ti karkoli kdaj odplaval ali poskušal odplavati, bi se gotovo vsaj malo bolj diskretno norca delal iz človeka, ki je nekaj odplaval. aja, po tvoje on niti ni odplaval nič, ker hlod lahko samo plove.
moja pozicija glede tega: poleti plavam, pojma nimam koliko je do konca zaliva, pozimi grem kdaj kak kilometer v bazen odplavat in enkrat v življenju sem se udeležil sprint triatlona. moji komentarji so samo odsev tvojih.
ne skušam te žalit, samo ugibam, ali nisi morda navaden kavč pametnjakovič, ker to je običajno karakteristika najbolj ostrih kritikov dosežkov drugih, ki jim sami niti blizu ne morejo. prvi med kavč pametnjakoviči je moj oče, ki videti ne more športa in prezira vse, kar vsaj približno smrdi po športu, najbrž bi preziral tudi strelove dosežke, ne vem.
novica