Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Martin Strel: Trumpa bom volil, ker je desc

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2612844] 23.08.16 11:10 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-182066 23.08.2016 11:11
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2612844

Strani: 1

novica sporočil: 5.397
[vrac]
> [novica]
> > [najobj]
> > ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
> >
> > ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
> >
> > P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
>
> saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
> novica

Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))
res je, ampak hribar ni slab plavalec. in prepričan sem, da marsikateri malo boljši rekreativec, ki se redno udeležuje tekaških maratonov in polmaratonov, usaina bolta z lahkoto premaga v teku na 21km. ne vem, če jih bolt sploh toliko preteče v enem kosu.
novica

Strani: 1