34 min
Vaša priložnost za investicijo v rezidence na edinstveni jadranski lokaciji! (Oglas)
2 uri
Dobrote Dolenjske: Tujcem so naši izdelki všeč, zato gremo še letos na Amazon
3 ure
Prihaja taksa za vstop turističnih avtobusov v Ljubljano. Kako visoka bo?
3 ure
Hacker Found Guilty of Leaking Finnish Therapy Records
5 ur
Ta stanovanja lahko do sredine junija kupite na dražbah
5 ur
Kje Hidria uporablja umetno inteligenco?
11 ur
Prvi kitajski vlaki je prispel v Luko Koper, po Srbiji bo vozil 200 na uro
12 ur
Najbolj brani članki danes
13 ur
Nemci so lani izvozili približno dvakrat več avtov kot so jih uvozili, največ so jih prodali Kitajcem
15 ur
Od polnoči nižje cene goriv, najbolj se bosta pocenila dizel in kurilno olje
16 ur
Stanovanjska posojila: katera banka vam zdaj ponuja najnižjo fiksno obrestno mero
17 ur
Razpisanih je pet milijonov evrov za namakalne sisteme
17 ur
Zakaj minister Bojan Kumer nima moči, da bi prestavil zaračunavanje omrežnine po novem 4
18 ur
Misterij donosnosti pokojninskih skladov 3
19 ur
NASVET Kaj morate storiti do 1. julija, da bo Googlova analitika še naprej delala brez težav
19 ur
Four Magical Places in Italy That Few Tourists Know About
20 ur
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
20 ur
Vlaki SŽ vozijo iz Ljubljane v Gradec in iz Ljubljane v Beljak
20 ur
Dobre novice o finančni stabilnosti: kaj pa lahko skrbi banke, njihove delničarje, politike in ljudi?
20 ur
Peking gradi plavajoče jedrske reaktorje za napajanje vojaških baz v Južnokitajskem morju

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Martin Strel: Trumpa bom volil, ker je desc

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2612826] 23.08.16 10:26 · odgovor na: najobj (#2612820)
Odgovori   +    28
Zadnja sprememba: novica 23.08.2016 10:42
[najobj]
... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...

... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...

P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2612826

Strani: 1

anon-182066 sporočil: 11.068
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2612844] 23.08.16 11:10 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    4
Zadnja sprememba: anon-182066 23.08.2016 11:11
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
Ga je pa pred leti premagal v plavanju na 50 m v bazenu Sašo Hribar. :-))
najobj sporočil: 31.928
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2612895] 23.08.16 13:16 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    5
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2016 13:18
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...
saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
... čuj, jaz nisem nikjer napisal, da plavam hitreje ali da preplavam kakšno reko, sploh pa se za razliko od s cvičkom prepojenega dolenjskega hloda ne primerjam z ameriškim plavalnim junakom Michaelom Phelpsom ali kom drugim, ker nisem nikoli izjavil, da »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake«, kjer bi sam sebe očitno imel za Phelpsu podobnega junaka, ki ga v svojo družbo vabijo ameriški milijarderji ... alzo, tudi če te je Strel celo poletje gostil na svoji milijone dolarjev vredni haciendi v Ameriki, da si tako navdušen nad njim, mi kljub smeškotu prihrani take komentarje, ker niso vredni resnega novinarja, za katerega te imam ...

P.S.: isto velja za ponižne slovenčeke, ki so te množično splusarili, ker so očitno enako kot ti srečni, če jih iz Amerike tam neki vase zagledani debeli Strel imenuje za bedake ...
anon-43949 sporočil: 4.362
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2612934] 23.08.16 14:58 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    8
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
Bravo, Novica, tako se govori!
Kdorkoli je lahko samo hlod, ampak če se sam preživlja, je spoštovanja vreden, njegovo delo pa tudi.
anon-203614 sporočil: 790
[Glavni forum] Tema: Martin Strel: Zato bom volil Donalda Trumpa
[#2613728] 28.08.16 14:11 · odgovor na: novica (#2612826)
Odgovori   +    0
[novica]
> [najobj]
> ... A Strel se še kar ne ustavi, kaj mu je tega treba? ...
>
> ... eh, saj tega mu res ni treba, rabi pa dolarje ... khmm, če med svojimi običajnimi sogovorniki najde milijarderja, ki mu je za to pripravljen plačati ...
>
> P.S.: kazalne zaimke namesto samostalnika "plavanje" sem seveda uporabil namerno, ker smo tisto, kar označuje beseda plavanje, ravnokar gledali na Olimpijskih igrah ... aja, saj se ne bi oglasil, če s cvičkom prepojeni dolenjski hlod ne bi izjavil »Amerika potrebuje junake, Slovenija pa bedake« in če se Novici ne bi zdelo, da je to treba posebej poudariti ...

saj je lepo, da si se oglasil, vedno sem te vesel. ampak tega, da si se s svojim zapisom izenačil z navadnimi kavč komentatorji, se zavedaš? lahko si o strelu misliš kar češ, lahko ga tudi enačiš s hlodi, če želiš. ampak dokler ne boš sam hitreje od njega preplaval donave, mississippija, amazonke..., si pač navaden kavč pametnjakovič. :)
novica
Tako je to. Strel je entertejnener, zato se lahko sam preživlja. Komu je všeč, ga gleda/spremlja, komu ni, pa tega ne počne. In tako je tudi prav.

Strani: 1