Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Vinci]
Turčija dolgoročno nima šanse. Po moje je že failed state. Večina Turkov si želi miru, dolgoročno ga bodo pa težko vzdrževali z demokracijo, to se absolutno strinjam.
Jaz mislim, da je glavni prediktor failed state plebs, ki mu povecini gre dobro, obenem pa je vecinsko preprican ne samo da mu gre slabo, ampak da mu slabse ne more iti.

Po tem kriteriju drzi, da je turcija ze zelo blizu failed state, gledajo evropejce, in koliko zaostajajo za njimi, namesto da bi pogledali arabce, in videli, kako so napredovali v 70 letih za razliko od arabcev.

In erdogan je lazni prerok tipa angleskih brexiterjev.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2608059

Strani: 1

crt sporočil: 27.208
[bc123a]
Jaz mislim, da je glavni prediktor failed state plebs, ki mu povecini gre dobro, obenem pa je vecinsko preprican ne samo da mu gre slabo, ampak da mu slabse ne more iti.
khm :)
anon-207617 sporočil: 6.899
[bc123a]

Jaz mislim, da je glavni prediktor failed state plebs, ki mu povecini gre dobro, obenem pa je vecinsko preprican ne samo da mu gre slabo, ampak da mu slabse ne more iti.
Ce imas prav, bomo v kratkem imeli failed world... been there before...
najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 16.07.2016 14:13
[bc123a]
> [Vinci]
> Turčija dolgoročno nima šanse. Po moje je že failed state. Večina Turkov si želi miru, dolgoročno ga bodo pa težko vzdrževali z demokracijo, to se absolutno strinjam.
Jaz mislim, da je glavni prediktor failed state plebs, ki mu povecini gre dobro, obenem pa je vecinsko preprican ne samo da mu gre slabo, ampak da mu slabse ne more iti.

Po tem kriteriju drzi, da je turcija ze zelo blizu failed state, gledajo evropejce, in koliko zaostajajo za njimi, namesto da bi pogledali arabce, in videli, kako so napredovali v 70 letih za razliko od arabcev.

In erdogan je lazni prerok tipa angleskih brexiterjev.
... evo, jaz pa sem že mislil, da je Pahor že vpoklical rezerviste, da bo poslal slovensko vojsko na pomoč napadeni državi NATO pakta ...

P.S.: kdorkoli je resno mislil, da bo z vojaškim udarom prevzel oblast v Turčiji, ki je skoraj 80 milijonska v odnosu na Erdogana na pol razdeljena članica NATO pakta polna ameriških oporišč, je pač kompletno budalo, kar za generale običajno ni glih neka posebnost ... khmm, ker tudi ob morebitnem "prevzemu" oblasti, ostane vprašanje KAJ POTEM in toti POTEM zaradi prej naštetega enostavno NI NIČ, ker vsesplošnega kaosa v ekonomsko, versko in narodnostno pogojeni državljanski vojni vseh proti vsem, preprosto ne more biti ... alzo, če bo kaj spremenilo Turčijo, bo to vojna s Kurdi za ozemlje nove države Kurdistan in verjemi mi, da je najboljše, da Turčija čim bolj dolgo ostane nespremenjena ...

Strani: 1