Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Brexit in Varufakis, jezdeca evroapokalipse

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 29.06.2016 09:44
... O zanesljivosti teh dveh strokovnih ocen ne gre dvomiti, saj sta ju izrekla eden najpomembnejših evrokratov in prvi mož centralne banke evrosistema ...

... čuj, TadejK ... evo, ker moje zanimanje za te zadeve hvalabogu niti približno ne dosega mojega zanimanja za šport, se sam v tote cifre ne poglabljam ... no, ker pa tebe to očitno zanima, mene zanima, če se v tote cifre lahko poglobiš vsaj ti oziroma če toti strokovnjaki tudi kdaj razložijo, na osnovi česa oni tote desetine in stotine milijard kar tako mimogrede premetavajo sem in tja ... khmm, ker imam jaz tote strokovnjake že nekaj cajta na sumu, da imajo oni svoj Excel pokvarjen, pa jim zaradi njihove pomembnosti tega ne upa noben povedat ...

P.S.: ko v zadnjih dneh mediji na veliko poročajo, koliko milijard so zaradi brexita izgubili nekateri najbogatejši ljudje na svetu, imam jaz občutek, da so mediji njihove izgube naračunali podobno, kot so Financarji takrat www.finance.si/213481 naračunali, da je Boško Šrot peti najbogatejši Zemljan ...