Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Odločeno je: Britanci zapuščajo EU. Pa zdaj?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.213
[exarkun]
Če je Bruselj pameten se lahko iz tega nekaj nauči (manj centralizacije?). Sicer pa se je po mojem Cameron najbolj bal velikobritanske pandorine skrinjice. Rezultat kaže na globoko razklanost britanske družbe (tojemožnosamovsloveniji :) ) in, če mislijo Angleži, da bojo Škoti sprejeli odhod iz EU-ja se po mojem zelo motijo. Tako, da bi tudi Združeno Kraljestvo lahko razpadlo. Pa tudi težnje Severne Irske po združitvi z Irsko bodo spet vsakodnevno na tv ekranih.
lost me at "ce je bruselj pameten" :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2603479

Strani: 1

exarkun sporočil: 15
[Glavni forum] Tema: Odločeno je: Britanci zapuščajo EU. Pa zdaj?
[#2603483] 24.06.16 09:41 · odgovor na: crt (#2603479)
Odgovori   +    1
čas vnosa: 24.06.16 09:34
[crt]
> [exarkun]
> Če je Bruselj pameten se lahko iz tega nekaj nauči (manj centralizacije?). Sicer pa se je po mojem Cameron najbolj bal velikobritanske pandorine skrinjice. Rezultat kaže na globoko razklanost britanske družbe (tojemožnosamovsloveniji :) ) in, če mislijo Angleži, da bojo Škoti sprejeli odhod iz EU-ja se po mojem zelo motijo. Tako, da bi tudi Združeno Kraljestvo lahko razpadlo. Pa tudi težnje Severne Irske po združitvi z Irsko bodo spet vsakodnevno na tv ekranih.

lost me at "ce je bruselj pameten" :)
Drži. Po izjavah bruseljskih politikov sem se prijel za glavo (več Evrope potrebujemo).

Strani: 1