Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-343346 sporočil: 396
[pelle]
No, no... Gospod Jurij ima neko predstavo v glavi, ki jo sicer ne zna utemljiti, jo pa bralci opazimo skozi naslove in izpeljanke, kjer Stegnetu očita dejanja na osnovi, kaj vse bi lahko ali se da.

Dajmo konkretno: na podlagi katerih informacij in virov je novinar v naslovu napisal, da bi s prodajo letališča Stegne "za koliko časa rešil Delavsko hranilnico?" Ali jo je potrebno reševati?
Če boste s šalabajzerstvom nadaljevali, bomo izvedli vajo s Novinarskim častnim razsodiščem. Ker po Kodeksu ni potrebno poznati problematike o kateri pišete, se vam ni treba posebno bati. Lahko se boste sklicavali na nevednost.
Poglej PELLE, sam kot bralec me izredno zanima ta problematika in to zaradi tega, da že enkrat ločimo in lokaliziramo korupcijo in kriminal. Pravilno je, da se je ta tema odprla. Po pisanju pa sem razumel, da tebi sploh ne ustreza da javno izve malo več okrog tega. Po tvojem pisanju je razvidno, da si med vodstvi enega izmed sindikatov in ti ta problematika v bistvu ovira in breme. Predlagam ti, da javno poveš kako je prišlo do deležev sindikatov v tej hranilnici in kako ste pomagali tistim vašim članom, kateri so vplačevali in so kasneje izgubili službo in ali ste jim kaj pomagali od dividend. Ko mi boš to odgovoril pa ti verjamem. Proizvodnja megle je slaba pomoč.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2601536

Strani: 1

pelle sporočil: 737
Gospod Tone, ne mi zamerit, vendar se bom zaradi lastnih prioritet diskusije z vami vzdržal. Nisem pravi naslov za vas, tako da vam želim veliko sreče pri iskanju naslovnika (Semoliča?) in vas lepo pozdravljam.

Strani: 1