Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-343346 sporočil: 396
[0301Hidro]
Zgleda, da se je neki novinar resno in sistematično lotil vzbuditi nezaupanje v DH. Nezaupanje v banko je nevarno. Pazite, da vam ne ušlo izpod kontrole.

POglej, če jaz pridem v banko in plačam neko storitev, katero nudijo in me sočasno na okenčku ponudi da naj bi kar prinesel vse račune k knjim je res malo čudna politika. Sočasno pa vidimo, da so lastniki tisti, kateri celo javno govorijo, da naj bi bil kapital uničujoč in nevem kaj vse še. V tem članku pa jasno vidimo, da sam vodja priznava, da je ista hranilnica lastnik večjega števila nepremičnin.

Zato si že enkrat nalijmo čistega vina. SINDIKATI naj se že enkrat odločijo katere interese bodo varovali. Ali pa se sisndikate razpusti. ZAto podpiram odpiranj takšnih tem, da se reši kar se rešiti da. Razne načine pranja denarja je potrebno zatreti in sodelojoče pozapreti. Jaz osebno vidim v proizvodnji megle v bistvu pranje denarja, saj če gledamo sidnikate vidimo, da so nekatere panoge porpadle in delavci so vplačevali v sindikate pred tem. Sedaj pa vidimo, dda so taisti sidnikati, katere so finacirali delavci, ki so sedaj na cesti in brez vsega so v bistvu finacirali vodstva sindikatov, da so si prisvajala denar. ZAto je rpavilno, da se ta problematika enkrat razčisti in začne pobirati premoženje vodstvom sindikatov, kateri so si polnili lastne žepe. Vidim, da bo čez eno leto zaprtih 8 članov SINDIKALNIH cenral, saj je to goljufanje z denarjam članstva preseglo vse mere dobrega okusa in morale.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2601497

Strani: 1

grgl1976 sporočil: 271
Zadnja sprememba: grgl1976 15.06.2016 10:23
[tone45]
> [0301Hidro]
> Zgleda, da se je neki novinar resno in sistematično lotil vzbuditi nezaupanje v DH. Nezaupanje v banko je nevarno. Pazite, da vam ne ušlo izpod kontrole.


POglej, če jaz pridem v banko in plačam neko storitev, katero nudijo in me sočasno na okenčku ponudi da naj bi kar prinesel vse račune k knjim je res malo čudna politika.
In kaj je tukaj čudnega...? A če bi ti bil šef firme, bi raje imel pasivne uslužbence?

Strani: 1