Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

gobim sporočil: 583
Ce bi bil zloben, bi rekel da ste s tem ko ste z ulico zrusili Jansevo vlado ( in s tem Sustersica) poskrbeli prav vi in vasi somisljeniki za prenapihnjeno luknjo in posledicno podaritev NKBM skladu Appolo... :-)

Ko bi vedel, kakšno škodo je delal Šušteršič (imel sem priliko to opazovat od blizu), bi si želel, da bi Janša in Šušteršič padla še prej.

Za prenapihnjenost kreditne luknje so poskrbeli sami neoliberalci. Od Šušteršiča, Jazbeca, Alenke Bratušek, do največjega neoliberalca med njimi Uroša Čufer-ja. Z njimi pa res nimam nič skupnega, razen tega, da se borim proti njim.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2600421

Strani: 1

bobek13 sporočil: 4.301
hmmm, ne vem sicer od kdaj sodijo Sustersic et co v isti kos s Bratuskovo in Cuferjem, ma sem si precej ziher, da to kar so iz DUTB naredili Cufarjevi(in kar zdaj delajo Mramorjevi) ni to kar sta Sustersic in Krusec zamislila... hej, lahko pa da se motim, nikoli nisem trdil, da sem pozrl vso pamet sveta... :-)

ma ko je "ulica" menjavala Sustija et co za Cuferja, pa sem precej ziher, da ste tudi vi bili del tega "procesa" - se motim? :-)

lpA

p.s.: pismo, nekaj pa spet moji omejeni pameti ne gre skup, zakaj tocno je bilo treba zamenjat Sustija et co za Cuferja in Mavka, ce so pa po vase iste gore list? :-)

Strani: 1