Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bigl sporočil: 18.363
Zadnja sprememba: bigl 04.06.2016 14:40
[najobj]
> [bigl]
> > [najobj]
> > > [bigl]
> > > Te spomenike je potrebno spravit v muzeje, v klet. Lep dan.
> > >
> > > P.S. Kaj ima tale Boris s slovensko državo? NIČ.

> > ... ja, seveda tale Boris s slovensko državo nima nič, ker na totem forumu vsi dobro vemo, da pred letom 1991 tukaj ni bilo nič in je 25.junija 1991 slovenska država sem padla direkt z Lune ...
> >
> > P.S.: ne vem, koliko točno ima s slovensko državo Primož Trubar, definitivno pa ima - čeprav je že pol tisočletja pokojni - z njo več kot razni avblji in bigli, ki še živijo in pridno pišejo kratkovidne neumnosti na Finance ... aja, in da ne bo pomote, vsem (ne)ljubi Janez Janša je za slovensko državo prispeval več kot tam neki najobjestnejši, kar pa je seveda Janez podobno včasih Boris slovenski državi bogato zakasiral ... ja, in tudi spomenike bo Sveti Janez imel, ko bo čas ...

> Resnica boli. Tukaj je pred tem bila Yugo država, ki je napadla Slovenijo. Slovenije v Yugi ni držal narod, ampak komunisti. Tega ne pozabit, al pa se spomni, če si. Gledat je treba naprej, Jugoslavije že dolgo ni več, za Slovenijo gre. Lep dan.

... eh, jebiga ...

P.S.: Sveti Janez bo imel spomenike, ko bo čas ...
Ja, pa še kdo, naj se ve kdo je bil ZA. Pa tudi kdo je bil proti. Prejle sem slišal reklamo za eno revijo, kaj se ena upokojena bolj boji, smrti ali J? Ni konca haranja proti njemu. Lep dan.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2599693

Strani: 1

najobj sporočil: 31.926
[bigl]
> [najobj]
> > [bigl]
> > > [najobj]
> > > > [bigl]
> > > > Te spomenike je potrebno spravit v muzeje, v klet. Lep dan.
> > > >
> > > > P.S. Kaj ima tale Boris s slovensko državo? NIČ.
> > > ... ja, seveda tale Boris s slovensko državo nima nič, ker na totem forumu vsi dobro vemo, da pred letom 1991 tukaj ni bilo nič in je 25.junija 1991 slovenska država sem padla direkt z Lune ...
> > >
> > > P.S.: ne vem, koliko točno ima s slovensko državo Primož Trubar, definitivno pa ima - čeprav je že pol tisočletja pokojni - z njo več kot razni avblji in bigli, ki še živijo in pridno pišejo kratkovidne neumnosti na Finance ... aja, in da ne bo pomote, vsem (ne)ljubi Janez Janša je za slovensko državo prispeval več kot tam neki najobjestnejši, kar pa je seveda Janez podobno včasih Boris slovenski državi bogato zakasiral ... ja, in tudi spomenike bo Sveti Janez imel, ko bo čas ...
> > Resnica boli. Tukaj je pred tem bila Yugo država, ki je napadla Slovenijo. Slovenije v Yugi ni držal narod, ampak komunisti. Tega ne pozabit, al pa se spomni, če si. Gledat je treba naprej, Jugoslavije že dolgo ni več, za Slovenijo gre. Lep dan.
> ... eh, jebiga ...
>
> P.S.: Sveti Janez bo imel spomenike, ko bo čas ...
Ja, pa še kdo, naj se ve kdo je bil ZA. Pa tudi kdo je bil proti. Prejle sem slišal reklamo za eno revijo, kaj se ena upokojena bolj boji, smrti ali J? Ni konca haranja proti njemu. Lep dan.
... eh, seveda se ve, da Boris Kidrič ni bil ZA, ampak se hkrati ne ve, če bi bil PROTI ...

P.S.: če bi vedel, da nič ne razumeš, ti že prvič ne bi nič napisal ...

Strani: 1