Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (video) Kakšne bi bile posledice brexita?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 6.001
[Glavni forum] Tema: (video) Kakšne bi bile posledice brexita?
[#2599318] 02.06.16 14:35 · odgovor na: najobj (#2599288)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [rava]
> > [republican]
> > Politiki in mediji se prilagajajo folku in ne obratno. Za stanje v Sloveniji so krivi volilci, ne pa politiki, ki se samo prilagajajo volilcem in jim lezejo v rit.
> >
> > Mi ne bomo nikoli Švica... pa ne zato, ker nimamo švicarskih politikov, ampak ker nimamo švicarskih volilcev.

> Neverjetno kako jemljete javno mnenje kot nekaj statičnega, kljub zgodovinskim primerom, ki dokazujejo kako se ga da fajn muvat.
>
> Kakšen bi bil danes rezultat plebiscita, če predpostavimo, da bi bili zdajle v Jugi? V poplavi fukjenih pionirčkov, partizanov in titotov dvomim, da bi ZAodcepilci presegli 30%.
>
> Srbi so v par letih pod Slobotom iz normalnih Balkancev čisto poživinili. Kakšna bi bila Srbija, če bi imeli karizmatika približno take usmeritve, kot jo je imel Drnovšek?
>
> Škoda, da ne moremo naredit eksperimenta in zamenjat propagand za ene 10 let. Švicarje pumpat z našo in nas s njihovo. Ti povem, da bi naši razfukali Švico in Švicarje u paramparčad v 20 letih.
>
> V Venezueli čaviste še vedno podpira 40%. Halo ?!? In vi pravite, da je miselnost folka statična in da predatorska propaganda nima veze. Malo morgen.
>
> Frakcije komunistov, ki se pri nas garbajo za "upravljanje" s kolhozi in državnimi bankami, imajo praktično enako ekonomsko politiko in z njo povezano propagando. Učinki so evidentni.

... čuj, na razne bavčarje, kordeže, šrote in podobni bančni šrot si pozabila ...

P.S.: če bi mene kdo takrat vprašal, ali sem za plenilsko primarno akumulacijo kapitala, bi bil proti, pa sem jaz imel srečo, ker nisem kaj dosti izgubil ...

Nacionalni interes se podrazumeva v ravinem zapisu, ti pa ga poskušaš diferencirati in izločiti. Bavčar, šrot in kordež so direktna posledica nacionalnega interesa. Ti se nikoli nisi izrekel proti njemu, sedaj ga pa hočeš zakamuflirati pod znamko "plenilske primarne akumulacije" proti kateri se kao izrekaš 15 let prepozno. Levičarčki boste vedno imeli težave s konsistentnostjo.

Oziroma, kakor bi ti lahko najlažje označil samega sebe - glumiš bolesnog majmuna. V kontekstu tvoje forumske zgodovine, je ta opis naravnost idealen.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2599318

Strani: 1

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: (video) Kakšne bi bile posledice brexita?
[#2599326] 02.06.16 15:15 · odgovor na: mimoidoci (#2599318)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 02.06.2016 15:16
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [rava]
> > > [republican]
> > > Politiki in mediji se prilagajajo folku in ne obratno. Za stanje v Sloveniji so krivi volilci, ne pa politiki, ki se samo prilagajajo volilcem in jim lezejo v rit.
> > >
> > > Mi ne bomo nikoli Švica... pa ne zato, ker nimamo švicarskih politikov, ampak ker nimamo švicarskih volilcev.
>
> > Neverjetno kako jemljete javno mnenje kot nekaj statičnega, kljub zgodovinskim primerom, ki dokazujejo kako se ga da fajn muvat.
> >
> > Kakšen bi bil danes rezultat plebiscita, če predpostavimo, da bi bili zdajle v Jugi? V poplavi fukjenih pionirčkov, partizanov in titotov dvomim, da bi ZAodcepilci presegli 30%.
> >
> > Srbi so v par letih pod Slobotom iz normalnih Balkancev čisto poživinili. Kakšna bi bila Srbija, če bi imeli karizmatika približno take usmeritve, kot jo je imel Drnovšek?
> >
> > Škoda, da ne moremo naredit eksperimenta in zamenjat propagand za ene 10 let. Švicarje pumpat z našo in nas s njihovo. Ti povem, da bi naši razfukali Švico in Švicarje u paramparčad v 20 letih.
> >
> > V Venezueli čaviste še vedno podpira 40%. Halo ?!? In vi pravite, da je miselnost folka statična in da predatorska propaganda nima veze. Malo morgen.
> >
> > Frakcije komunistov, ki se pri nas garbajo za "upravljanje" s kolhozi in državnimi bankami, imajo praktično enako ekonomsko politiko in z njo povezano propagando. Učinki so evidentni.
> ... čuj, na razne bavčarje, kordeže, šrote in podobni bančni šrot si pozabila ...
>
> P.S.: če bi mene kdo takrat vprašal, ali sem za plenilsko primarno akumulacijo kapitala, bi bil proti, pa sem jaz imel srečo, ker nisem kaj dosti izgubil ...
Nacionalni interes se podrazumeva v ravinem zapisu, ti pa ga poskušaš diferencirati in izločiti. Bavčar, šrot in kordež so direktna posledica nacionalnega interesa. Ti se nikoli nisi izrekel proti njemu, sedaj ga pa hočeš zakamuflirati pod znamko "plenilske primarne akumulacije" proti kateri se kao izrekaš 15 let prepozno. Levičarčki boste vedno imeli težave s konsistentnostjo.

Oziroma, kakor bi ti lahko najlažje označil samega sebe - glumiš bolesnog majmuna. V kontekstu tvoje forumske zgodovine, je ta opis naravnost idealen.
... čuj, mimoidoči ... evo, že spet forum.finance.si/?m=...437&single si zamudil priložnost, da bi šel mimo ...

P.S.: nalimal sem enega izmed prvih (poglej datum) in hkrati enega izmed mnogih svojih postov na temo slovenskega kapitalizma ... khmm, kako pa to ti isto stvar razumeš, pa je tvoja stvar, čeprav verjetno še sam ne veš, kako jo ne razumeš ...

Strani: 1