Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 28.05.2016 12:12
[Inside]
> [najobj]
> ... Morda je slovenski kupec pripravljen plačati premijo za od tuje boljšo domačo hrano ...
>
> ... evo, jaz sem pripravljen plačati premijo za od tuje boljšo domačo hrano, ampak s pojmom premija razumem mogoče nekaj deset procentov višjo ceno, ne pa trikratnika (300 %) cene od konkurence ...
>
> P.S.: paradajz Lušt je sicer dober, ampak s ceno v Sparu pa res pretiravajo ...
Evo ko si ravno omenil. Med tednom sem na tržnici v Ljubljani kupil dva paradajza res lepa Lušt za 1,4evra sem mislil da me bo na hrbet ruknilo potem pa doma zanalašč Spar grapolo za 0,35evra. Saj si lahko mislim da hočejo Beltince porinit v prvo ligo, ampak a so pahnjeni? Aja par hrenovk za zraven blatnik je bil 0,87evra. :)
Pa naj mi nekdo razloži se kako deluje prosti trg ali gre za cisto diskriminacijo in protekcijo?
... čuj, kolikor vidim v Sparu, na paradajzu Lušt prosti trg deluje brezhibno, ker glede na vedno polne police tistega paradajza očitno bolj malo prodajo ... khmm, tako da res ne vem, kaj se Prekmurci grejo ...