Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zakaj start-upi propadejo

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.194
[Glavni forum] Tema: Zakaj start-upi propadejo
[#2598403] 27.05.16 14:40 · odgovor na: (#2598395)
Odgovori   +    0
[MorituriTeSalutant]
Redno spremljam vse dokumentarce o čebelah na TV, tudi ta o Staniču mi ni ušla. Tudi v bližini mojega bivališča, kakšnih 15 minut pešhoje stran, vmes je lep rekreacijski gozdiček, entuziasti gojijo čebele, v tistih kvadratastih panjih. Morda te ob priliki kaj povprašam o izkušnjah, že leta gojim željo, da bi poizkusila. Ker imam sedaj tudi vrt, so še prostorske možnosti. Problem pa je, ker med privlači mestne kradljivce, še bolj kot korenček pa solata, med na vrtu, ob korenčku in solati, pa itak, da lomastijo kot medvedi... Ne moreš verjet kako folk krade in fehtari - pa tiste najbolj zrihtane gospe in gospodje v kravatah, zvečer z vrečkami, rugzaki in košarami, pa hop na tuje vrte, kot da so samopostrežna... Pa ne le da kradejo, še uničijo vse živo...
ena od nasih matic je amazonka, nadzira radius 10 m od panjev in ko ona poslje granicarje, se nic najprej ne zaletavajo vate kot fantje v gostilni (kar je sicer obicajni pristop), temvec samo prileti in pici. zdaj so rojile, ce bodo tudi hcerka taka, lahko racunas, da imas nekoc v prihodnje moznost dobiti ekstra sarf cebele :)
Pri moji babici na kmetih nikjer niso imeli ograj, pa nihče nikomur ni kradel - le kam smo priši? Presneti komunisti .... ;)
ja, ze spet dezuje, fakin vlada :)