Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-184116 sporočil: 255
Hvala, uporabljam Iphon, zato sem kar štirikrat preletel tekst, vendar avtorja ni bilo napisanega. Hvala, da ste ga dodali in čestitke avtorju za odličen članek. Morda nekaj trditev predvsem s finančne perspektive ne drži popolnoma, vendar je to stvar osebne presoje.

Me pa moti, ker je med pisanjem komentarja po sredi okenca ves čas moteča rdeča črta z napisom, koliko člankov je še na voljo. Vendar razumem, da je zelo težko oblikovati idealno stran uporabno prav za vse telefone. Oblikovno in IT strokovno so Finance daleč najboljše v celotni Sloveniji in upam si trditi "da boga mi i šire".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2596236

Strani: 1

Gustl sporočil: 13.629
[pregreha]
Hvala, uporabljam Iphon, zato sem kar štirikrat preletel tekst, vendar avtorja ni bilo napisanega. Hvala, da ste ga dodali....
Avtor je ze ves cas tam, nic nismo spreminjali.

Me pa moti, ker je med pisanjem komentarja po sredi okenca ves čas moteča rdeča črta z napisom, koliko člankov je še na voljo. Vendar razumem, da je zelo težko oblikovati idealno stran uporabno prav za vse telefone. Oblikovno in IT strokovno so Finance daleč najboljše v celotni Sloveniji in upam si trditi "da boga mi i šire".
Hvala. Preverim to pasico.

Strani: 1