Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.927
Zadnja sprememba: najobj 13.05.2016 13:53
[sopranos]
> [najobj]
> > [sopranos]
> > Potem naj pa človek posluje v Sloveniji. Škoda časa in denarja.
>
> ... OK, vsekakor pa jaz ne bi vložil pol milijona v posel, kjer ni jasno, ali je moj tisoč kvadratnih metrov velik objekt črna gradnja ali ne, ker namreč 40 metrov v dolžino in 25 metrov v širino je velikost, ki ni glih zanemarljiva, da je ne bi noben opazil in nobenega ne bi motila ...
>
> P.S.: kot je pri nas običajno, je ženska igrala na karto izvršenih dejstev in se je zajebala ... khmm, razen če ji Finance ne bodo "pomagale", da bo potem podjetnica lahko zgradila 1000 X 1000 metrov velik enostaven objekt, ker se v tako velikem enostavnem objektu njen biznis še bolj splača ...
Če se samo spomnim članka o ribogojnici. 10+ let so se zajebavali, da se je zadeva postavila. Pa še to samo zato, ker so začele Finance javno opozarjati na te zadeve.

Pred 10 leti recimo sploh še ni bilo Facebooka. Si predstavljaš, da bi v Sloveniji skušal postaviti tako zadevo in od teh izprijenih birokratov dobiti kakšno soglasje? Ga še danes ne bi bilo.

Ta panoga ki se jo je ona lotila je razmeroma nova. A sedaj naj pa 10 let čaka da se bo eno tam k**** dvignil in bo dal soglasje? Takrat bo za kaj takega že zdavnaj prepozno.

Sploh pa, zakaj se mora zakonodaja vedno tolmačititi tako, da je v škodo podjetnikov in posameznikov? Recimo splošno načelo je, da se v dvomu odloči v korist stranke, ne pa v njeno škodo. Pri nas pa vedno v škodo.
... čuj, moja poanta je v "enostavnosti" objekta, kjer njegova velikost za to žensko očitno ni omejena in ne vem, če boš ti še vedno tako benevolenten do podjetniške pobude, ko ti bo nekdo zelo enostavno pred nos postavil "enostavni" objekt, ki bo zaradi svoje velikosti do nerazpoznavnosti spremenil tudi tvoj življenski prostor ...

P.S.: pol milijona evrov je denar, s katerim se jaz ne bi kar tako igral, sploh ko sem tole forum.finance.si/?m=...134&single ravnokar prebral ...