Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-149637 sporočil: 3.223
avstrijski (ne samo avstrijski) politicni trend, ki lahko pripomore k varianti razpada, pa ne daje misliti, da bi avstrija sla po svoje zato, da bi potem bila bolj odprta do slovenije.
Po moje bo slovenska politika določala koliko bo meja odprta.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2594900

Strani: 1

crt sporočil: 27.200
[rosom]
>avstrijski (ne samo avstrijski) politicni trend, ki lahko pripomore k varianti razpada, pa ne daje misliti, da bi avstrija sla po svoje zato, da bi potem bila bolj odprta do slovenije.

Po moje bo slovenska politika določala koliko bo meja odprta.
trend dez-integracije eu je renesansa vsega nacionalnega vkljucno s cisto klasicnim nacionalizmom. (kar nikakor ni samo avstrijska posebnost.)

to pa apriori ni nekaj, kar bi dajalo navdusenje k cim vecji odprtosti; se zlasti ne do tistih, ki so ti, kako bi rekel, zgodovinsko podrejeni.

ce obstaja pri tem kaksen manevrski prostor za slovensko politiko, je v precej omejenih niansah, po moje.
najobj sporočil: 31.922
Zadnja sprememba: najobj 06.05.2016 09:44
[rosom]
>avstrijski (ne samo avstrijski) politicni trend, ki lahko pripomore k varianti razpada, pa ne daje misliti, da bi avstrija sla po svoje zato, da bi potem bila bolj odprta do slovenije.
Po moje bo slovenska politika določala koliko bo meja odprta.
... čuj, tudi italijanska politika bo določala, koliko bo meja www.sueddeutsche.de/...-1.2959916 odprta in ne le slovenska ...

Strani: 1