Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 12.04.2016 14:51
[bc123a]
> [republican]
> >kar nekoliko so bili v šoku, ker so ugotovili, kakšen hard worker sem. Slovenec zase meni, da je priden, a dela precej manj kot Američan.
>
> Zadnjič sem v neki ženini reviji prebral članek Miše Gams (to je tista brezposelna magistra, ki že več let išče službo in moli, da je ne bi našla... vmes pa demonstrativno čisti čevlje po Ljubljanskih ulicah, češ poglejte, magistra sem, pa moram folku čistit čevlje). Ženska je vzgojena v tipični levičarski maniri: magistrirala sem in pričakujem dostojno službo, zato mi ne ponujajte manjvrednih del... pa pretegniti se tudi nočem od dela, saj sem zaboga študirala, da mi ne bo treba delat.
>
> Za kratek čas se je odpravila delat celo v Anglijo (mislim da kot negovalka starejših), ampak so jo hitro nagnali, ker je namesto da bi pridno delala, širila komunistično propagando in delodajalce zmerjala s kapitalističnimi izkoriščevalskimi prasci. Skratka zelo hitro se je pobrala nazaj v Slovenijo in ugotovila, da je Slovenija raj... za lenuhe in parazite, ki živijo na tuj račun.
"magistra antropologije vsakdanjega življenja"

Se ni tale vprasala niti enkrat, ali kdo sploh rabi taksnega diplomanta?

www.delo.si/novice/l...-kima.html
... čuj, ampak če jaz titulo "magistra antropologije vsakdanjega življenja" prav razumem, potem njeno aktualno delo dobesedno v nulo ustreza tituli, s katero se ponaša ... evo, in če bo vztrajala, bo iz čiščenja čevljev lahko tudi doktorirala ...

P.S.: malo sem zloben, ampak zlobno je vsakdanje življenje, ki je ženski v svojem polnem sijaju zasijalo rahlo (pre)pozno ...