Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Jaz bi pa predvsem rad regulativo, ki bi komunalcem zapovedala, da odpeljejo VSE, kar je v razumnih kolicinah gospodinjski odpadek:

- baterije
- zarnice
- kantice od barve in motornega olja
- pokvarjeni elektricni aparati in elektronika

in tako naprej.

Razen ce dame na ministrstvu se niso slisale, da zna kdo tudi doma kaj olja v motor dotociti, da za to ni glih treba na servis.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2590921

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.825
[bc123a]
Jaz bi pa predvsem rad regulativo, ki bi komunalcem zapovedala, da odpeljejo VSE, kar je v razumnih kolicinah gospodinjski odpadek:

- baterije
- zarnice
- kantice od barve in motornega olja
- pokvarjeni elektricni aparati in elektronika

in tako naprej.

Razen ce dame na ministrstvu se niso slisale, da zna kdo tudi doma kaj olja v motor dotociti, da za to ni glih treba na servis.
Nauš dočakal.
anon-291451 sporočil: 275
[bc123a]
Jaz bi pa predvsem rad regulativo, ki bi komunalcem zapovedala, da odpeljejo VSE, kar je v razumnih kolicinah gospodinjski odpadek:

- baterije
- zarnice
- kantice od barve in motornega olja
- pokvarjeni elektricni aparati in elektronika

in tako naprej.

Razen ce dame na ministrstvu se niso slisale, da zna kdo tudi doma kaj olja v motor dotociti, da za to ni glih treba na servis.
Pa to bi še bolj podražilo odvoz smeti .... Pravzaprav bi bilo najbolj ekonomično izumiti stroj, ki bi sortiral vse živo in bi rabili samo eno kanglo ... pa mislim da so že sortirniki za marsikaj, nekaj sem že slišal na to temo. Komunalcem to seveda ne bi bilo preveč v interesu, bi se manj gnarja obrnilo v njihovih krogih, itd..

Doma nam sicer ni problem sortirati odpadke, posebne odpadke tudi odpeljemo v bližnji center za ravnanje z odpadki, smo se na to hitro navadili, ni težko.

Strani: 1