Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Bo Bavčar izločil sodnico?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[pobalin]
> Na sodniškem hodniku pa smo trčili tudi v nekoč prvo damo Vegrada Hildo Tovšak

Smo? Koliko vas je bilo?

Trčili? Ne znate gledati pred sebe ali ste imeli na hodnikih hrama pravice zavezane oči?

Prvo damo? Je Michelle Obama prva dama ZDA? Je torej Vegrad vodil mož Hilde Tovšak? Kako bi njega imenovali v tem žargonu? Prvi mož ali prvi gospod? Če velja prvo, in velja, ker zgoraj piše tako, bi morali Hildo imenovati prva žena Vegrada. Ampak to se tudi ne sliši čisto v redu. Bi jo mož lahko prijavil zaradi bigamije? Potem bi bilo prav Bavčarja imenovati nekdanji prvi gospod Istrabenza.

Čeprav je meni bolj všeč mož in žena, Igor in Hilda, za vse življenje! :-)
bilo nas je vsaj pet novinarjev, ki smo "trčili" v hildo. težka odločitev za novinarja je, koga naj spremlja na sodišču, hildo, bavčarja, ali spletne prevarante iz afrike.
jaz vedno napišem pri hildi "prva dama", da potem opazujem ljudi, kako norijo ob tej damski oznaki. (pred časom sem v podpisu k fotki ene zoprne odvetnice ob nekem brkatem tipu vedno napisal: "na sliki levo", ker je pač stala levo ob brkaču, ampak tisto ni motilo nikogar).
bavčarja je prav imenovati samo osamosvojitelj, vse druge "nepartizanske" oznake ali asociacija z nasedlo firmo, so dejanja čiste zlobe, usmerjena proti suverenosti naše republike.
novica
novica