Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
[crt]
www.independent.co.u...01195.html
Dober članek, hvala!

Kar se tiče irskih terorističnih napadov, ima Bc123 prav. Tudi če se tebi zdi, da jih v Angliji ni bilo "veliko", je bila grožnja resna in stalna in močno mediatizirana. Vrhunec je bila bomba v hotelu, kjer so imeli torijci konvencijo. Tista leta sem bil večkrat v VB in se dobro spomnim mešanice latentnega strahu in ohranjanja "stiff upper lip".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2588063

Strani: 1

crt sporočil: 27.196
[pobalin]
> [crt]
> www.independent.co.u...01195.html

Dober članek, hvala!

Kar se tiče irskih terorističnih napadov, ima Bc123 prav. Tudi če se tebi zdi, da jih v Angliji ni bilo "veliko", je bila grožnja resna in stalna in močno mediatizirana. Vrhunec je bila bomba v hotelu, kjer so imeli torijci konvencijo. Tista leta sem bil večkrat v VB in se dobro spomnim mešanice latentnega strahu in ohranjanja "stiff upper lip".
sploh se mi ne zdi, da jih ne bi bilo veliko. nasprotno, ira je bila *zelo* dejavna. govoril sem o tem, da je bila njena dejavnost v primerjavi z drugimi omenjenimi bolj geografsko omejena.
bc123a sporočil: 48.253
[pobalin]
> [crt]
> www.independent.co.u...01195.html

Dober članek, hvala!

Kar se tiče irskih terorističnih napadov, ima Bc123 prav. Tudi če se tebi zdi, da jih v Angliji ni bilo "veliko", je bila grožnja resna in stalna in močno mediatizirana. Vrhunec je bila bomba v hotelu, kjer so imeli torijci konvencijo. Tista leta sem bil večkrat v VB in se dobro spomnim mešanice latentnega strahu in ohranjanja "stiff upper lip".
Tole se zdaj ni popustilo, zakonodaja iz tistih casov zdaj anglezem prav pride :)

Recimo, vsa prtljaga, ki se jo odda v hranjenje, gre na rentgen. Zato imas efektivno v UK samo eno firmo, ki se ji da s tem ukvarjati, in seveda debelo zacola za tistih par ur lezarine.

Strani: 1