Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Do kdaj bodo še izhajale tiskane Finance?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
[Gustl]
> [vickibedi]
> Starejša populacija, posebej tisti, ki so upokojenci imajo še vedno raje papir. Predvsem pa imajo čas za branje. Jaz sem odpovedal še zadnjo sobotno izdajo Dela, ker ga nimam časa brat.

Se pa tudi tu dogaja hitro, predvsem pri mlajsih upokojencih. 17% bralcev Finance.si je upokojencev (32% nad slovenskim povprečjem pri uporabnikih intereneta - MOSS).

Moj fotr je odpovedal vso dnevno časopisje in ga težje spraviš s tablice kot mene s pametnega telefona :)
Tudi jaz opažam, da so tablice smrt tako za PC kot tudi za tiskane medije.

Ker pri Microsoftu in PC-ju so bili stalno neki problemi. Pa posodabljanje tega programa, in onega programa. Pa ta napaka in tista napaka. Zelo zahtevno za nekega upokojenca, ki nima nekih resnih zahtev.

Sedaj imaš pa tablice. Bere mail. Gleda spletne strani. Vnuk se kakšno igrico gor igra, ko je na obisku. Nobenih problemov s programsko opremo. Samo polnit ga daš in je zadeva rešena. Še svoj profil jim vnuk na FB odpre, da lahko malo spremljajo kaj vnuki in otroci počnejo. Morda še kakšno fotko naredijo in je to to. Kakšni se še igrice spravijo igrati.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2585399

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[sopranos]
Ker pri Microsoftu in PC-ju so bili stalno neki problemi. Pa posodabljanje tega programa, in onega programa.
Se hecas ali se nisi resno uporabljal recimo Androida? Vsak teden 10+ posodobitev, stalne tezave s prostim prostorom na primarnem disku ob posodobitvah (ker glup OS noce aplikacij instalirati na SD katico, in jih moras vedno znova premikati rocno). Sesuvanje programov ko ne dobijo net povezave (Moj Telekom recimo). Itd.

In to po tistem ko sem sel iz iOSa, ker se mi zdi glupo da moras vsako leto menjat OS, vsake 2-3 pa napravo, ki stane vec kot desktop PC.

Strani: 1