Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202494 sporočil: 2.309
Sem mislil, da Alpina vsaj zna čevlje delati. Sem lani iskal tekaške čevlje v večih trgovinah - kvaliteta čevljev srednje kategorije je bila porazna - ta boljših pa nikjer niso imeli. Imam stare Alpinine čevlje srednje kategorije, tam nekje od let 1995 - 2000 in ti so bili odlične kvalitete, samo so sedaj že na koncu, a ne najdem prave zamenjave. Zdj bom kupil gotova kako drugo znamko.

Če take čevlje, kot sem jih jaz gledal pošiljajo v nordijske države, jih gotovo ne bodo prodali po taki ceni, kot stanejo pri nas, lahko jih samo razšenkajo.

Veliko krivde pa je tudi pri vodstvu podjetja, ki je mislilo, da bo lahko večno prodajalo, kot v stari Jugi.

Tako majhen proizvajalec, kot je Alpina, nima sam nobenih šans na svetovnem tržišču, brez povezave z drugim večjim proizvajalcem ne bo nič, pa tudi kvaliteto bo treba izboljšati.

Kar dosti gledam tek na smučeh in biatlon, pa vse manj atletov uporablja Alpinine čevlje.

Fischer ima svoje, Salomon ima svoje itd. Če bi bila Alpina povezana z Fischerjem bi vse tekaških čevljev prodala mnogo več.

Skratka, mislim da je pri Alpini šlo že tako veliko stvari narobe, da je vlak že odpeljal.