Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
[vickibedi]
> [novica]

> štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec.

Fužine in štepanjc so bile zmeraj en hud geto, še "čefurji" iz ostalih mešanih okolij niso hodili kaj dosti tja. Še danes je tako, zadnjič mi je en delavec iz Srbije, ki je prišel s trebuhom za kruhom v Slovenijo in si je iskal stanovanje povedal, da v Fužinah ne bi nikoli najel stanovanja :)


>po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
> novica
> novica

To nima zveze s tem koliko nobel del Ljubljane je šlo, ampak bolj s tem da je kreten pač kreten ne glede na to kam ga postaviš.
to glede kretena imaš prav. glede štepanjca in fužin pa se ne morem strinjat, sploh v današnjem času sta to izjemno umirjeni soseski. sam se redkokje počutim tako varnega kot tam. res pa, da je štepanjc moj teren. :)
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2585193

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[novica]
> [vickibedi]
> > [novica]
>
> > štepanjc, fužine in podobna okolja so čisto ok za nekoga, ki ni ravno del elite. vseeno al južnjak al slovenec.
>
> Fužine in štepanjc so bile zmeraj en hud geto, še "čefurji" iz ostalih mešanih okolij niso hodili kaj dosti tja. Še danes je tako, zadnjič mi je en delavec iz Srbije, ki je prišel s trebuhom za kruhom v Slovenijo in si je iskal stanovanje povedal, da v Fužinah ne bi nikoli najel stanovanja :)
>
>
> >po moje je (vsaj včasih je bil) večji problem v kakih bolj nobel delih ljubljane...ko sem sredi 90. let začel delat na reutersu v lj, mi je tedanji direktor (ponosni slovenec, ki že x generacij živi v centru lj) resno predlagal, naj si spremenim ime in priimek, če čem kdaj uspet v novinarstvu. neambiciozen kot sem bil sem ga samo debelo pogledal in šel naprej.
> > novica
> > novica
>
> To nima zveze s tem koliko nobel del Ljubljane je šlo, ampak bolj s tem da je kreten pač kreten ne glede na to kam ga postaviš.

to glede kretena imaš prav. glede štepanjca in fužin pa se ne morem strinjat, sploh v današnjem času sta to izjemno umirjeni soseski. sam se redkokje počutim tako varnega kot tam. res pa, da je štepanjc moj teren. :)
novica
To vsak čefur pravi za svoj geto .. :)

Strani: 1