Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 02.03.2016 22:20
[gsavli]
> [crt]
> jaz bi predlagal, da se glasbeni uredniki maksimalno potrudijo ustreci zelji po kvotah slovenske glasbe in razglasijo slovenski mesec, v katerem vsak dan vrtijo 100% slovensko glasbo. in sicer pankrti revival s komadi, kot so denimo - lublana je bulana, lepi in prazni, za zelezno zaveso, sistem svobode etc.
>
> (ce je potrebno tudi kaj govornega dela, je lahko special guest matjaz gantar :)

pankrti, buldožer, javna dvaja (to še posebej priporočam, najbolje 100x zapored uno - celovška je bela, lublana je cela al kako že...), miladoyka, 2227, obskurni garažni punk iz 80-ih, sigurno se kaj dobi.

dušebrižniki slovenskega jezika bodo vzhičeni. :)
Jaz sem sicer mislil bolj na Martine Krpane (preden se je Kreslin zaljubil sam vase in mislil da nobenega vec ne rabi), pa stare Lacne Franze (isto velja za Predina kot za Kreslina), pa Pankrte ter sokole (ok Pero je samo menjaval bende, malo bolj benigno kot prva dva).

Mislim, ni cudno da je slovenska glasba f kurcu. Pride Predin na koncert z akusticno kitaro in enim stolom in nekaj brenka kommade od lacnih franzov brez spremljave in potem je uzaljen da vzdusje ni stadionsko-koncertno.

Ego je hudic.

Aja, pa k dobrim popularnim bendom lahko mirne duse dodamo se Sank Rock, Big Foot mamo, Siddharto (preden so jim prevec zrasla krila), pa se kaj bi se naslo brez da bi lih v garaze gledali.

In vsi ti bendi so zrasli brez kvot. In imeli hudo obiskane koncerte. In se vrteli na radiu. In prodajali albume... Zadnjih 15-20 let pa sam crap.