Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[FIN-388266]
"da ena napačna pesem sprazni plesišče. In z leti sem se naučil tudi, da napačne pesmi odženejo poslušalce, pa naj bodo slovenske ali tuje."

In iz tega razloga 95% glasbenih urednikov niti malo ne tvega in posledično 10x na dan ponavlja iste komade iz 80tih in 90tih ter samo pop glasbene pesmi, ki so se dobro odrezale po celem svetu. 95% glasbenih urednikov nikoli niti pomisli ne, da bi vsaj malo "tvegali" in predvajali morda domače in tuje rock pesmi, ali bog ne daj kakšno drugo zvrst.

Krivdo nastanka zakona pripisujem izključno nerazgledanim glasbenim radijskim urednikom, ki ustvarjajo tako generičen glasbeni program.
Jaz hocem na radiu poslusati preizkuseno popularno glasbo (ja, 80ta in 90 bodo glih prav). Eksperimentiras lahko ti doma, ne pa komercialni radio na poslusalcih. Za moje pojme itak prevec eksperimentirajo.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2584793

Strani: 1

crt sporočil: 27.194
jaz bi predlagal, da se glasbeni uredniki maksimalno potrudijo ustreci zelji po kvotah slovenske glasbe in razglasijo slovenski mesec, v katerem vsak dan vrtijo 100% slovensko glasbo. in sicer pankrti revival s komadi, kot so denimo - lublana je bulana, lepi in prazni, za zelezno zaveso, sistem svobode etc.

(ce je potrebno tudi kaj govornega dela, je lahko special guest matjaz gantar :)

Strani: 1