Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek (30 let) Maks Tajnikar: Frankl je trapast!

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

peterfrankl sporočil: 436
[Glavni forum] Tema: Maks Tajnikar: Frankl je trapast!
[#2584555] 01.03.16 10:57 · odgovor na: najobj (#2584539)
Odgovori   +    6
Ah, dragi moj, ti pa res ne razumeš. Organizator damskih skokov me je na prireditev povabil. Ker sem direktor podjetja, ki poslovno sodeluje z organizatorjem oziroma sponzorjem prireditve (BTC), se takšnim vabilom z veseljem odzovem. Ali me damski skoki zanimajo ali ne? Lani sem bil tam, bilo je čisto v redu in zanimivo in srečal sem veliko ljudi, s katerimi sodelujemo, tako ali drugače.
Lep pozdrav,
Peter

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2584555

Strani: 1

najobj sporočil: 31.926
[Glavni forum] Tema: Maks Tajnikar: Frankl je trapast!
[#2584635] 01.03.16 13:51 · odgovor na: peterfrankl (#2584555)
Odgovori   +    0
[peterfrankl]
Ah, dragi moj, ti pa res ne razumeš. Organizator damskih skokov me je na prireditev povabil. Ker sem direktor podjetja, ki poslovno sodeluje z organizatorjem oziroma sponzorjem prireditve (BTC), se takšnim vabilom z veseljem odzovem. Ali me damski skoki zanimajo ali ne? Lani sem bil tam, bilo je čisto v redu in zanimivo in srečal sem veliko ljudi, s katerimi sodelujemo, tako ali drugače.
Lep pozdrav,
Peter
... evo, se opravičujem za napako, ker sem ob (pre)hitrem branju in ob vseh v tistem članku naštetih letališčih Ljubno prebral kot Ljubljano ...

P.S.: še vedno me zanima odgovor na tole "ker ne razume, da je njegovo potovanje v Stockholm bilo polomija prav zato, ker se AA trudi maksimizirati profit oziroma minimizirati izgubo, in da bi bilo drugačno, če bi AA opravljala svoje osnovno poslanstvo, to je prevoz potnikov;", sploh ker si že ob pisanju svojega članka vedel, da je let bil šolski in bi moral vedet, zakaj je let bil šolski ... khmm, če se zdaj ne spuščam v mantro Financarjev, češ da je podjetje z izgubo treba takoj zapret, kar pomeni, da če Gustla tukaj forum.finance.si/?m=...571&single prav razumem, lastniki Financ švedska familija Bonnier nimajo pojma, čemu je njihov biznis namenjen, ker bi morali svojo štacuno že zdavnaj zapret ... aja, pa ne zameri, če sem malo žleht ...

Strani: 1