Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
v bistvu imam same odlične izkušnje z amazonom - od cene, do storitve, do dostave, do vračila, če jih ne bi imela, ne bi tam kupovala.
sorry, res, ker se hoče folk še malo preseravat in se odločat za poceni smujčanje pet pred dvanajsto, da plača 17 evrov za karto, pa gre potem za preostanek do polne cene še na kosilo, da zasluži še gostilna.. bolje bi bilo in vsi bi imeli več od tega, ko se ne bi preseravali in odločali za smučanje. and here - I rest my case. LPS

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2583567

Strani: 1

anon-2977 sporočil: 286
Jaz opravim v povprečju 3 nakupe mesečno na amazonu in sem doživel marsikaj. Tudi točno tak primer kot je ta v članku ko zmanjka zaloge. Zelo enostavno so me odpikali z drobnim tiskom v pogojih poslovanja. Tako da...
Kar se pa tiče kranjskogorskega turizma pa ne bo niti propadel niti preživel zaradi kart na pike v merkatorju. Bo treba pogruntat kaj drugega. Začenši s totalno rekonstrukcijo ceste od jesenic naprej. Tako da .. dajte raje spisat članek o tem... kam je šel ves denar za cesto kjer lokalni šerifi namesto da bi razmišljali o izboljšavah, jerzne občane zattrejo tako da pred najbolk zdelane odseke hitrost omejijo z 90 na 50kmh. Pa se jebite...

Strani: 1