Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.204
v bistvu je problem večplasten :)

1. na ponudbi res piše hipermarketi - s tem, da kdo bere drobni tisk in ne mi, da če ne bereš drobnega tiska, prav ti je :) seveda, prav mi je - ampak imam slab priokus..
2. ne glede na to, kaj piše na ponudbi - glej, glej - so karte na Borovški v KG prodajali do "odpordaje zalog" in jih od danes popoldne spet, ker smo mi zagnjavili... :) torej jih sploh ne bi smeli, pa so jih vseeno
3. in če jih kle, zakaj jih samo tu, čeprav ni hipermarket - koliko je torej njihova ponudba sploh točna - in če jih tu, zakaj jih ne v drugih lokal štacunah, ker imajo kg raje kot mojstrano (nimam pojma, če je v mojstrani melr, sicer :))

ampak tako, če bomo o tem, kaj piše na ponudbi in kaj je res -potem lahko mogoče dalj časa :) ampak ni bil keč v tem, kaj piše na ponudbi - ampak v tem, kar se je res dogajalo... jaz sem samo hotla, da pridejo karte, če je ta možnost... in so ... o vsem drugem pa... :)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2583559

Strani: 1

crt sporočil: 27.194
[simona2]
v bistvu je problem večplasten :)
1. na ponudbi res piše hipermarketi - s tem, da kdo bere drobni tisk in ne mi, da če ne bereš drobnega tiska, prav ti je :) seveda, prav mi je - ampak imam slab priokus..
2. ne glede na to, kaj piše na ponudbi - glej, glej - so karte na Borovški v KG prodajali do "odpordaje zalog" in jih od danes popoldne spet, ker smo mi zagnjavili... :) torej jih sploh ne bi smeli, pa so jih vseeno
3. in če jih kle, zakaj jih samo tu, čeprav ni hipermarket - koliko je torej njihova ponudba sploh točna - in če jih tu, zakaj jih ne v drugih lokal štacunah, ker imajo kg raje kot mojstrano (nimam pojma, če je v mojstrani melr, sicer :))
- ce v kg obstaja mercator,
- ki pa ni hiper
- in je Veliki Nekdo sposoben reci "jah, ker pa ni hiper, potem pa kurc gleda, pac ne bomo v kg imeli kart za kg, saj je vse po zak... em, pravilih"
- potem se Veliki Nekdo ocitno pripravlja za sluzbo v vladi
- in naj gre cimprej
- ker v vladi to ne bo pomenilo bistvene spremembe,
- v mercatorju se pa ipak odpre sansa, da pride kaksen drugi (v smislu vecja od nic, ne vem pa, na kateri decimalki)

p: ne smucam, bil v zivljenju 2 x v kg in ne vem, kdo vodi kg / slo mercator :)

Strani: 1